HUN
    14
    14 NOR Sander Sagosen (5)
    37’

Lékai lövését védte Bergerud, a kontrából ismét Sagosen talált be. Hosszú idő után ismét döntetlen a mérkőzés, hatalmas a csata!

• 35’
    hétméteres: bent | Norvégia | 2. félidő
    HUN
    14
    13 NOR Alexander Blonz (71)
    35’

Most sem hibázott Blonz. Ezzel feljönnek egyre, 14–13.

• 35’
    2 perces kiállítás | Magyarország | 2. félidő
    Ligetvári Patrik (11) HUN
    35’

Gröndahlt rántotta le.

• 33’
    HUN
    14
    12 NOR Sander Sagosen (5)
    33’

Reinkind passzából középen, talpról operált Sagosen.

• 32’
    HUN Imre Bence (91)
    14
    11 NOR
    32’

Védővel a vállán, már teljesen kisodródva vitte be Imre, be is dobta!

• 31’

A magyar válogatott kezdett. Lékai elszórta a labdát.

• 30’

Pontosan úgy játszanak a magyar fiúk, ahogy egy ilyen ellenfél ellen kell! Bátran, színes támadójátékkal, hátul pedig feszes védekezéssel segítik Palasics Kristófot, aki pedig kilenc védéssel járult hozzá a kétgólos előnyhöz. Fantasztikusan kézilabdázik Chema Rodríguez csapata, egyelőre bevált a rohanós taktika. Csak így tovább!

15 perc múlva innen folytatjuk.

• 30’

Két lövést is eresztettek a norvégok, gólt azonban nem tudtak lőni, ezzel kétgólos (13–11) magyar előnyről ért véget az első játékrész.

• 30’

Előbb a norvégok, majd a mieink is technikai hibát vétettek. Végül 59.28-nál kikérték a skandinávok is első idejüket.

• 28’

Palasics újabb védést mutaott be, a 22 éves magyar kapus már lassan 45%-on véd, elképesztő!

• 26’
    gól | Magyarország | 1. félidő
    HUN Fazekas Gergő (24)
    13
    11 NOR
    26’

Fazekas Bodónak passzolt, aki visszatette neki és az irányító ütemtelenül előtte a labdát, a norvég kapus lába alatt pedig bement a kapuba a labda, fantasztikus!

• 25’
    12
    11 NOR
    25’

Rossz passzt kapott Ilic, de szerencsésen lejutott a labda Imréhez, aki bedobta, ismét vezetünk!

• 25’
    2 perces kiállítás | Norvégia | 1. félidő
    Gabriel Setterblom (42) NOR
    25’

Setterblom megakasztotta Bodót, a bírók pedig szigorúan két perces kiállítást adtak neki.

• 24’
    gól | Norvégia | 1. félidő
    HUN
    11
    11 NOR Alexander Blonz (71)
    24’

Palasics védett, támadásban azonban Bodó elszórta a labdát. Ismét indultak, ismét Blonznál ért véget a támadás. A hibája után három gólt akasztott nekünk. Chema Rodríguez időt kér.

• 23’
    HUN
    11
    10 NOR Alexander Blonz (71)
    23’

Ismét a szélről. Egy pillanatra nem szabad kiengedni a norvégok ellen...

• 22’
    HUN
    11
    9 NOR Alexander Blonz (71)
    22’

Ismét Sagosen vette észre a – már sokadjára üresen álló – Blonzot, javította elrontott büntetőjét.

• 22’
    11
    8 NOR
    22’

Újabb Bodó-bomba, hárommal megyünk. Lassan érik a norvég időkérés.

• 21’
    hétméteres: kihagyta | Norvégia | 1. félidő
    21’

Palasics szépen védte Blonz hetesét!

• 21’
    HUN Bánhidi Bence (27)
    10
    8 NOR
    21’

Ilic látta meg az üresen álló Bánhidit, aki nem hibázott. Nem tudnak mit kezdeni a szegedi szélsővel, kettővel megyünk!

• 20’
    9
    8 NOR
    20’

Norvég hiba után még rendezetlen védelem ellen lőtt távolról Bodó!

• 19’
    HUN
    8
    8 NOR Simen Lyse (43)
    19’

Gyors választ kaptunk.

• 18’
    8
    7 NOR
    18’

Palasics védte bal lábbal Sagosen átlövését, a kontrából a már megszokott Bodó–Bánhidi játékból született gól.

• 16’
    Tobias Gröndahl (22) NOR
    16’

Góljuk után elcserélték magukat a norvégok, két perces kiállítás a jutalmuk. Majd ezt követően hét az öt elleni játékban mi is hibázunk...

• 16’
    HUN Ilic Zoran (43)
    7
    7 NOR
    16’

Ismét helyzetbe kerültünk, Bánhidi kapott labdát, aki Bergerud kezét találta el, a kipttanót Imre kaparintotta meg. Az újabb támadás után Ilic már nem hibázott.

• 14’
    6
    7 NOR
    14’

Hosszú, eredménytelen magyar támadás után a norvégok is hibáztak, Bodó csent labdát. Az induló Imrének passzolt, aki be is talált!

• 12’
    HUN
    5
    7 NOR Alexander Blonz (71)
    12’

A túloldalról vették észre, hogy Blonz túlságosan üresen maradt, a hosszú felsőbe talált be.

• 11’
    HUN
    5
    6 NOR Kristian Björnsen (19)
    11’

Björnsen sajnos fantasztikus formában játszik, egyelőre nem tudjuk megállítani, visszaveszik a vezetést.