3042 találat az Indexről, és 11 a környékéről.

2020.01.22. 15:53 Módosítva: 2020-01-22 18:52:38
34-26-ra kapott ki Portugáliától a magyar kézilabda-válogatott az Eb-középdöntőben, ezzel elúszott az olimpia.
Magyarország–Svédország

2020.01.21. 20:21 Módosítva: 2020-01-21 22:22:06
55
A végére szétesett a magyar válogatott a svédek elleni Eb-csoportmeccsen, az utolsó 13 percben gólt sem dobva, 0-6-os sorozattal úszott el a meccs, 18-24 lett a vége.. Az olimpiai selejtező még meglehet a portugálok ellen, az elődöntőbe jutás viszont veszélybe került.
Szlovénia–Magyarország

Index
2020.01.19. 16:00 Módosítva: 2020-01-20 01:23:40
1213
A szlovén átlövők uralták az első félidőt a Eb középdöntőjében, de a másodikban feljavult a kapusteljesítmény és a védekezés is. Ligetvári és Bánhidi bombái ellen pedig nem volt ellenszer.
Norvégia-Magyarország

2020.01.17. 18:01 Módosítva: 2020-01-17 20:05:30
58
A bravúrgyőzelmek után megkezdi a középdöntős szereplést a férfi kézilabda-válogatott az Európa-bajnokságon. Az ellenfél Norvégia, amely a torna egyik favoritja. Kövesse online a mérkőzést!

január 17., 09:37

Húsz támogatóhoz 100 feneket kellett fényesre nyalnom Húsz támogatóhoz 100 feneket kellett fényesre nyalnom

Megírták, hogy elfogyhat a taopénz, másnap már pályázni sem lehetett. A december végi pályázati határidő lejárta előtt több sportág éves taokerete elfogyott. Sokan azt sem értik, hogyan történhetett ez.

január 15., 18:01
  • Percről percre

Izland-Magyarország Izland-Magyarország

A magyar férfi kézilabda-válogatott fantasztikus második félidőt produkálva 24-18-ra nyert Izland ellen az Eb utolsó csoportmeccsén, ezzel veretlenül jutott be a középdöntőbe.
Dánia-Magyarország

2020.01.13. 20:14 Módosítva: 2020-01-13 22:18:25
338
A férfi kézilabda-válogatott győzelemmel indított az Európa-bajnokságon, hétfői meccsén viszont már a világbajnok dánok ellen kellene helytállnia. Kemény menet lesz, kövesse online!

január 11., 15:50

Magyar-orosz 26-25, győzelemmel kezdte az Eb-t a kéziválogatott Magyar-orosz 26-25, győzelemmel kezdte az Eb-t a kéziválogatott

Mikler bravúrja nagyon kellett az utolsó fél percen belül, de győzelemmel kezte az Eb-csoportkört a magyar válogatott. Volt 4 gól is az előny, a végére egy maradt, 26-25 a vége az oroszok ellen. Nagy lépést tettünk a továbbjutás felé.
Eddig a kispadról segítség jött, most egy gyomros

2019.12.06. 19:15 Módosítva: 2019-12-07 13:18:13
254
A női kézilabda-válogatott nem fejlődött a tavalyi teljesítményéhez képest, és kiesett a világbajnokságon. A többi ország viszont még összehozhatja nekünk az olimpiai selejtezőt. Kim Rasmussen szövetségi kapitány bajba került a kispadon. Gyorsértékelés a románok elleni vereség után.
Románia–Magyarország

2019.12.06. 10:47 Módosítva: 2019-12-06 13:00:52
81
Nincs meg a továbbjutás a vb-n a csoportból, Románia nagyot hajrázott, a magyar csapat összeomlott a második félidőben, 28-27 lett a vége.
Magyarország-Szenegál

2019.12.04. 10:50 Módosítva: 2019-12-04 12:45:44
8
A női kézilabda-válogatottnak nyernie kell, ha versenyben akar maradni a továbbjutásért a világbajnokságon. Szenegállal először játszunk, de nem szabad félvállról venni őket.
Magyarország–Montenegró

2019.12.03. 06:45 Módosítva: 2019-12-03 08:45:06
33
A női kézilabda-válogatott harmadik csoportmérkőzése jön a világbajnokságon, a spanyolok elleni vereség után Montenegró ellen kellene javítani. Kemény, fizikális mérkőzés várható.

2019. november 30., 09:54

Magyarország-Kazahsztán Magyarország-Kazahsztán

Magabiztos győzelemmel kezdte világbajnoki szereplését Japánban a magyar női kézilabda-válogatott. 39-15-re győzték le Kazahsztánt: az első félidőben 22-8 volt, a második játékrészt pedig 17-7-re hozták kéziseink. A magyar csapat két legeredményesebb játékosa Schatzl Nadine és Márton Gréta volt, 7-7 góllal. Vasárnap Spanyolország ellen játszanak a magyarok