új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • 30’

Remilinek védett gyönyörűen a rövid alsóba tartó lövését, a kontrából pedig megint ziccerbe kerülünk, Bánhidi azonban a kapu fölé pattintott. Jöhettek a franciák, eladták a labdát, a maradék pici idő viszont lepörgött, 11–8  félidő vége.

• 30’

Véget ért az első félidő, az első harminc percben csak rohantunk az eredmény után. Szerencsére francia oldalon is rengeteg a hiba, így csak három gól a különbség.

Ha Chema Rodríguez csapata le szeretné ma győzni a franciákat, akkor mindenképpen minimalizálnia kell a technikai hibákat és bátrabban lőni. Nincsen semmi veszve, az ellenfél sem a legjobb arcát mutatja.

15 perc múlva innen folytatjuk, maradjanak velünk!

• 29’

Ilichet is eljutott a labda, Gerard azonban védett. A kontrában két játékos is megsérült: Fabregas és Sipos összefejelt, érkezett az orvosi stáb. A franciát lekisérték, a magyar beálló azonban folytatni tudta a mérkőzést.

• 28’
    gól | Franciaország | 1. félidő
    HUN
    8
    11 FRA Hugo Descat (25)
    28’

Az első francia támadást védte Palasics, a kipattanó azonban az övék lett. Lejutott Descat-hoz a labda, nem hibázott.

• 27’
    gól | Magyarország | 1. félidő
    HUN Imre Bence (91)
    8
    10 FRA
    27’

Hosszú, időhúzós támadást vezettek a franciák, passzív jelzésnál Karabatic lőtt, Mikler védett! Mi jöttünk, megint kijött a figura, Imréhez jutott a labda, gól!

• 26’
    HUN Ilic Zoran (43)
    7
    10 FRA
    26’

Bejött az emberelőnyös figura, Ilic fejezte be ziccerben, fantasztikus!

• 25’
    2 perces kiállítás | Franciaország | 1. félidő
    Karl Konan (34) FRA
    25’

Szita megint ziccerbe került, de most védett Gerard. Lerohanássla jöttek a franciák, a frissen beérkező Mikler azonban védett! Ismét jöhettünk, eljutott a labda Bánhidihez, nem bírt befordulni, mert rántották, szabaddobás, két perc a döntés!

• 23’
    HUN
    6
    10 FRA Nedim Remili (5)
    23’

De a franciák sztárja is bombázott egyet, 10–6 ezzel.

• 23’
    HUN Szita Zoltán (30)
    6
    9 FRA
    23’

De Szita meglátja a helyzetet, bement a két védő között, újabb gól tőle!

• 22’
    HUN
    5
    9 FRA Aymeric Minne (4)
    22’

Jön a gyors válasz átlövőből.

• 22’
    5
    8 FRA
    22’

Szita lőtt megint távolról, gól! Jó ötletnek bizonyult beállítása.

• 21’
    HUN
    4
    8 FRA Nedim Remili (5)
    21’

Prandi a kapufát találta el, jöhettünk, de megint rossz a passz Bánhidi felé. Végül Remili szakította meg a francia gólcsendet.

• 20’
    4
    7 FRA
    20’

Most a franciák támadtak kissé tanácstalanul, végül Fazekas szerezte meg a labdát, mi jühettünk. Majd jött Szita, és egy távoli lövés, gól!

• 17’

Megint hibáztunk, de szerencsére Palasics is védett. Jöhettünk, Bóka kapta a labdát, de hibázott. Egyszerűen nem tudunk túljutni a házigazdák eszén...

• 16’
    HUN
    3
    7 FRA Hugo Descat (25)
    16’

A franciák szerencsére hibáznak, így ismét mi jöhettünk. Hosszú támadás után lejutott Imréhez a labda, a kapus védett de mi jöhettünk bedobással. Passzív jelzésnél aztán Fazekas lőtt, csemege volt Gerardnak. Jöhettek a franciák, Descat gyorsan büntetett.

• 13’
    HUN Bánhidi Bence (27)
    3
    6 FRA
    13’

Na végre! Jó figura után Bodó ugrott fel, majd Bánhidihez tette a labdát, gól!

• 12’
    HUN
    2
    6 FRA Dika Mem (10)
    12’

Megint rossz a bejátszás Bánhidihez, lövésig sem jutunk el, ellentétben a franciákkal. Mem lőtt talpról óriási gólt. Jött is Chemától az időkérés, nincs mire várni.

• 11’
    hétméteres: bent | Franciaország | 1. félidő
    HUN
    2
    5 FRA Hugo Descat (25)
    11’

Mi sajnos nem jutottunk el lövésig, a franciák hosszú támadás után heteshez jutnak. Descat jött, gólt lőtt.

• 10’
    HUN
    2
    4 FRA Elohim Prandi (8)
    10’

Megint Prandi, ismét távolról...

• 9’
    2
    3 FRA
    9’

Szerencsére a francia támaádást levédekeztük, így mi jöhettünk. Egy jú húzás után Imre került ziccerbe, Imre gólt lőtt!

• 8’

Bodó lőtt távolról, úgy tűnt gól volt, de kimentek videózni a bírók. Végül nem adták meg a találatot, nem hagyta el a gólvonalat teljes terjedelmében a labda...

• 8’
    HUN
    1
    3 FRA Elohim Prandi (8)
    8’

Prandi jó tíz méterről zúdított a kapuba, 3–1 ezzel.

• 7’
    hétméteres: bent | Magyarország | 1. félidő
    1
    2 FRA
    7’

Bánhidit bántották, mi is hetest kapunk. Imre jött, megvan az első magyar gól.

• 6’
    HUN
    0
    2 FRA Hugo Descat (25)
    6’

Dika Memet bántottuk, heteshez jutottak a franciák, Descat lőtt a rövid alsóba.

• 5’

Megint nem tudtunk lövésig eljutni, Bodó adott pontatlan passzt Bánhidinek. De a kontra sem jó, belemenést fújtak a játékvezetők. De megint eladjuk a labdát...

• 4’
    HUN
    0
    1 FRA Elohim Prandi (8)
    4’

Remilit lesáncoltuk, az újabb támadásnál kínai figurával próbálkoztak, Prandi nem hibázott.

• 3’

Négy rossz támadással kezdődött a mérkőzés: Palasics védéssel nyitott, a mieink első támadása is Gerardnál ért véget. Majd újabb francia és magyar hiba következett.

• A mérkőzést a fehér mezes, házigazda franciák kezdik. A mieink piros uniformjukban lépnek pályára.

Hajrá magyarok!

• Elkezdődött a mérkőzést felvezető eseménysorozat, a játékosokat ezekben a pillanatokban szólítják a pályára. Előbb a francia válogatott, majd a magyar csapat kézilabdázói jönnek, utána pedig következnek a himnuszok, aztán a mérkőzés!

• A mérkőzést dán kettős, Mads Hansen és Jesper Madsen vezeti.