Árpád

Rosszul lett a fehérvári edző, de a csapata nyert

2007.05.11. 21:13
Az emberhátrányba került Győr csak a meccs végén tudott erősíteni, így megérdemelten nyert a Fehérvár, amelynek edzője a szünetben rosszul lett.
Az FC Fehérvár egy góllal nyert a Győri ETO FC ellen a labdarúgó Borsodi Liga 28. fordulójának pénteki mérkőzésén. Marijan Vlak, a fehréváriak vezetőedzője a szünetben rosszul lett, ezért a második félidőben segítője, Hrvoje Baovic irányította a kispadról a hazaiakat.

Az első félidő 11. percében Bozic a középpálya bal oldalánál szabadon kapta a labdát, és jobbal, 22 méterről hatalmas erővel lőtt a kapu jobb alsó sarkába. Ezzel egy-nullra vezetett a Fehérvár.

A második félidő 66. percében Simek jobb oldali beadásánál átlépték a labdát a fehérvári csatárok, így a bal oldalon Vayer teljesen szabadon kísérletezhetett, tíz méterről lőtt, Stark kézzel védett. A játékvezető a győri hátvédet kiállította és büntetőt ítélt. A 11-est Vayer végezte el és a jobbra mozduló Stevanovic mellett a kapu bal oldalába lőtt (2-0).

A 89. percben Tokody átadását Pákolicz a jobb oldalon teljesen szabadon kapta, majd 8 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (2-1).

A Fehérvár minden tekintetben jobb volt ellenfelénél, végig fölényben játszott. A vendégek csak a hajrában voltak egyenrangú ellenfelei a hazai együttesnek, ez azonban kevésnek bizonyult a pontszerzéshez.