Mervó is a kapuban kötött ki lövése után

2016.04.09. 21:32

Mervó Bence első gólját szerezte meg lengyel csapatában, a Slask Wroclawban. A támadó harmadik meccsét játszotta a Cracovia Kraków ellen, és a 70. percben talált be, miután megszerzett egy lövés utáni kipattanót. A labda után ő is beesett a kapuba.

A Slask ezzel egyenlített, majd Morioka Rjota hosszabbításban szerzett góljával 2-1-re nyert az alapszakasz utolsó fordulójában.

Nemanja Nikolics végigjátszotta a Szczecin elleni meccset, de nem szerzett gólt, 0-0 lett az eredmény. A Legia Warszava így is az első helyről folytatja tovább.

A Wislában Guzmics Richárd is végig a pályán volt, 1-1-et játszottak a Zageblie Lubinnal.

A Meta továbbra is korlátozza az Index Facebook elérését, így hiába követ minket, híreink nem követik Önt. Facebook-videón mutatjuk, mi lehet ennek az egyik ellenszere, de ha első kézből akar értesülni a legfontosabb hírekről, töltse le az applikációnkat az App Store-ból vagy a Google Playből, illetve kövesse Twitter-csatornánkat!