Ödön
11 °C

Ilyen gól után az ember nyugodtan a szögre akaszthatja a stoplist

2017.02.04. 22:36

A Valencia nagyon simán kikapott az Eibartól a spanyol bajnokságban. A 2-0-ás félidővel el is dőlt a meccs, de a második féldőben az év egyik legnagyobb gólját láthatta az egyre idegesebb közönség (4-0), már ezért megérte tovább nézni.

A vendég Eibarnak előbb egy csukafejessel szerzett vezetést Enrich, majd a félidő ráadásában egy szöglet után a játékvezető büntetőt is ítélt nekik.

Nem tűnt igazságosnak a döntés, mert a kiállított Carlos Soler előbb kapott egyet az arcára, majd ő is odakapott az ellenfele fejéhez, ezért járt a piros és a tizenegyes. A tizenegyest Adrián lőtte a kapu közepébe.

A második félidő totális Eibar fölényt hozott, látványosan és magabiztosan futballoztak, a harmadik gól ennek köszönhető: kapásból, 18 méterről bombázott Dani García.

Majd Enrich duplázta meg a góljai számát. A győzelemmel az Eibar a 7., a Valencia a 16.