13 °C

Londonban mosta le a Bournemouth a Chelsea-t

2018.01.31. 22:50

Váratlanul 3-0-ra legyőzte a vidéki kiscsapat a Chelsea-t a Premier League-ben, szerdán.

A félidő még 0-0 volt, aztán bő negyedórán belül elintézte Antonio Conte sztárcsapatát a Bournemouth, az 51., a 64. és a 67. percben szerzett három góllal. Wilson, Stanislas (a videón) és Ake talált be.

A tabellát célegyenesnyivel vezető Manchester City nyert, 3-0-ra verték a WBA-t - Fernandinho, De Bruyne (a videón), Agüero -, ahogy az Everton is, ők a Leicester Cityt győzték le 2-1-re Theo Walcott első evertonos góljaival.

A ManUnited 2-0-ra kikapott a Tottenhamtől a Wembley-ben, így a ManCity 15 ponttal vezeti a bajnokságot az 53 pontos United előtt. A Liverpoolnak és a Chelsea-nek 50-50, a Tottenhamnek 48 pontja van 25 kör után.