Szilvia
16 °C

Mostanában jó jel, ha hátrányba kerül Mourinho

2018.11.03. 16:03

Az angol bajnokság 11. fordulójának nyitómeccsén a Bournemouth már a 10. percben előnybe került a Manchester Uniteddel szemben.

A vendégcsapat azonban még a félidő vége előtt egyenlített, Martial fejezett be góllal egy gyors jobb oldali támadás után középre érkező labdát.

A hazaiaknak több lehetőségük volt a meccs megnyerésére, de végül a Mata helyére beküldött Rashford lőtte a győztes találatot a 92. percben.

A Newcastle ellen 0-2-es hátrányból nyert Mourinho csapata a második félidőben, a Chelsea ellen 0-1-ről fordított, amikor döntetlen lett (2-2).