Julianna, Lilla
-1 °C
10 °C
Index - In English In English Eng

Elkészült az NB I. sorsolása, ősz közepéig várhatunk az első Fradi-Újpestre

2019.06.27. 16:02

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elkészítette az OTP Bank Liga 2019/20-as idényének sorsolását. Az idény első Ferencváros-Újpest mérkőzését a 9. fordulóban rendezik, október 19-én az Üllői úton, majd február 8-án a 20. fordulóban Újpesten találkoznak a felek, hogy aztán harmadszorra ismét a Fradi pályáján találkozzanak Május másodikán a 31. fordulóban.

Mindebből pedig már az is kiderült, hogy pályaválasztás dolgában a Fradi volt a pár szerencsésebb tagja, a bajnoki címvédő kétszer fogadhatja a legősibb riválisát, míg a ferencvárosi szurkolóknak csak egyszer kell felcserélniük a Groupama-stadion kényelmét a Szusza Ferenc stadion kortalanul elavult infrastruktúrájára.

Ami pedig a bajnokság két zászlóshajójának csúcsrangadóit illeti, vagyis a Fehérvár-Fradi párosítást, az NB I. két szupercsapata a 10., a 21. és a 32. fordulóban találkozik egymással, kétszer Fehérváron játszanak, egyszer pedig a Groupamában.

1. forduló (augusztus 3-4.):

Ferencvárosi TC-Debreceni VSC

Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE

FC MOL Fehérvár FC-Kaposvári Rákóczi

FC Újpest FC-Puskás Akadémia

FC Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK

Kisvárda Master Good-Paksi FC

2. forduló (augusztus 10.):

Paksi FC-Budapest Honvéd

Diósgyőri VTK-Újpest FC

Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC

Kaposvári Rákóczi FC-Mezőkövesd Zsóry FC

ZTE FC-Ferencvárosi TC

Debreceni VSC-Kisvárda Master Good

3. forduló (augusztus 17.):

Ferencvárosi TC-Kaposvári Rákóczi FC

Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia

FC MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK

Újpest FC-Paksi FC

Budapest Honvéd-Kisvárda Master Good

Debreceni VSC-ZTE FC

4. forduló (augusztus 24.):

Budapest Honvéd-Debreceni VSC

Kisvárda Master Good-Újpest FC

Paksi FC-MOL Fehérvár FC

Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry

FC Puskás Akadémia FC-Ferencvárosi TC

Kaposvári Rákóczi FC-ZTE FC

5. forduló (augusztus 31.):

Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK

Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC

MOL Fehérvár FC-Kisvárda Master Good

Újpest FC-Budapest Honvéd ZTE

FC-Puskás Akadémia FC

Debreceni VSC-Kaposvári Rákóczi FC

6. forduló (szeptember 14.):

Újpest FC-Debreceni VSC

Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC

Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC

Paksi FC-Ferencvárosi TC

Diósgyőri VTK-ZTE FC

Puskás Akadémia FC-Kaposvári Rákóczi FC

7. forduló (szeptember 28.):

Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good

Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd

MOL Fehérvár FC-Újpest FC

Kaposvári Rákóczi FC-Diósgyőri VTK

ZTE FC-Paksi FC

Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC

8. forduló (október 5.):

MOL Fehérvár FC-Debreceni VSC

Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC

Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC

Kisvárda Master Good-ZTE FC

Paksi FC-Kaposvári Rákóczi FC

Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC

9. forduló (október 19.):

Ferencvárosi TC-Újpest FC

Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC

Puskás Akadémia FC-Paksi FC

Kaposvári Rákóczi FC-Kisvárda Master Good

ZTE FC-Budapest Honvéd

Debreceni VSC-Diósgyőri VTK

10. forduló (október 26.):

Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC

MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC

Újpest FC-ZTE FC

Budapest Honvéd-Kaposvári Rákóczi FC

Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia

FC Paksi FC-Diósgyőri VTK

11. forduló (november 2.):

Ferencvárosi TC-Mezőkövesd Zsóry FC

Diósgyőri VTK-Kisvárda Master Good

Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd

Kaposvári Rákóczi FC-Újpest FC

ZTE FC-MOL Fehérvár FC

Debreceni VSC-Paksi FC

12. forduló (november 9.):

Debreceni VSC-Ferencvárosi TC

ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC

Kaposvári Rákóczi FC-MOL Fehérvár FC

Puskás Akadémia FC-Újpest FC

Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd

Paksi FC-Kisvárda Master Good

13. forduló (november 23.):

Budapest Honvéd-Paksi FC

Újpest FC-Diósgyőri VTK

MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC

Mezőkövesd Zsóry FC-Kaposvári Rákóczi FC

Ferencvárosi TC-ZTE FC

Kisvárda Master Good-Debreceni VSC

14. forduló (november 30.):

Kaposvári Rákóczi FC-Ferencvárosi TC

Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC

Diósgyőri VTK-MOL Fehérvár FC

Paksi FC-Újpest FC

Kisvárda Master Good-Budapest Honvéd

ZTE FC-Debreceni VSC

15. forduló (december 7.):

Debreceni VSC-Budapest Honvéd

Újpest FC-Kisvárda Master Good

MOL Fehérvár FC-Paksi FC

Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK

Ferencvárosi TC-Puskás Akadémia FC

ZTE FC-Kaposvári Rákóczi FC

16. forduló (december 14.):

Diósgyőri VTK-Ferencvárosi TC

Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC

Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC

Budapest Honvéd-Újpest FC

Puskás Akadémia FC-ZTE FC

Kaposvári Rákóczi FC-Debreceni VSC

17. forduló (január 25.):

Debreceni VSC-Újpest FC

MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd

Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda Master Good

Ferencvárosi TC-Paksi FC

ZTE FC-Diósgyőri VTK

Kaposvári Rákóczi FC-Puskás Akadémia FC

18. forduló (február 1.):

Kisvárda Master Good-Ferencvárosi TC

Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC

Újpest FC-MOL Fehérvár FC

Diósgyőri VTK-Kaposvári Rákóczi FC

Paksi FC-ZTE FC

Puskás Akadémia FC-Debreceni VSC

19. forduló (február 5.):

Debreceni VSC-MOL Fehérvár FC

Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC

Ferencvárosi TC-Budapest Honvéd

ZTE FC-Kisvárda Master Good

Kaposvári Rákóczi FC-Paksi FC

Puskás Akadémia FC-Diósgyőri VTK

20. forduló (február 8.):

Újpest FC-Ferencvárosi TC

MOL Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC

Paksi FC-Puskás Akadémia FC

Kisvárda Master Good-Kaposvári Rákóczi FC

Budapest Honvéd-ZTE FC

Diósgyőri VTK-Debreceni VSC

21. forduló (február 15.):

Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC

Ferencvárosi TC-MOL Fehérvár FC

ZTE FC-Újpest FC

Kaposvári Rákóczi FC-Budapest Honvéd

Puskás Akadémia FC-Kisvárda Master Good

Diósgyőri VTK-Paksi FC

22. forduló (február 22.):

Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC

Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK

Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC

Újpest FC-Kaposvári Rákóczi FC

MOL Fehérvár FC-ZTE FC

Paksi FC-Debreceni VSC

23. forduló (február 29.):

Ferencvárosi TC-Debreceni VSC

Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC

MOL Fehérvár FC-Kaposvári Rákóczi FC

Újpest FC-Puskás Akadémia FC

Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK

Kisvárda Master Good-Paksi FC

24. forduló (március 7.):

Paksi FC-Budapest Honvéd

Diósgyőri VTK-Újpest FC

Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC

Kaposvári Rákóczi FC-Mezőkövesd Zsóry FC

ZTE FC-Ferencvárosi TC

Debreceni VSC-Kisvárda Master Good

25. forduló (március 14.):

Ferencvárosi TC-Kaposvári Rákóczi FC

Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia FC

MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK

Újpest FC-Paksi FC

Budapest Honvéd-Kisvárda Master Good

Debreceni VSC-ZTE FC

26. forduló (március 21.):

Budapest Honvéd-Debreceni VSC

Kisvárda Master Good-Újpest FC

Paksi FC-MOL Fehérvár FC

Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC

Puskás Akadémia FC-Ferencvárosi TC

Kaposvári Rákóczi FC-ZTE FC

27. forduló (április 4.):

Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK

Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC

MOL Fehérvár FC-Kisvárda Master Good

Újpest FC-Budapest Honvéd

ZTE FC-Puskás Akadémia FC

Debreceni VSC-Kaposvári Rákóczi FC

28. forduló (április 11.):

Újpest FC-Debreceni VSC

Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC

Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC

Paksi FC-Ferencvárosi TC

Diósgyőri VTK-ZTE FC

Puskás Akadémia FC-Kaposvári Rákóczi FC

29. forduló (április 18.):

Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good

Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd

MOL Fehérvár FC-Újpest FC

Kaposvári Rákóczi FC-Diósgyőri VTK

ZTE FC-Paksi FC

Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC

30. forduló (április 25.):

MOL Fehérvár FC-Debreceni VSC

Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC

Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC

Kisvárda Master Good-ZTE FC

Paksi FC-Kaposvári Rákóczi FC

Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC

31. forduló (május 2.):

Ferencvárosi TC-Újpest FC

Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC

Puskás Akadémia FC-Paksi FC

Kaposvári Rákóczi FC-Kisvárda Master Good

ZTE FC-Budapest Honvéd

Debreceni VSC-Diósgyőri VTK

32. forduló (május 9.):

Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC

MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC

Újpest FC-ZTE FC

Budapest Honvéd-Kaposvári Rákóczi FC

Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC

Paksi FC-Diósgyőri VTK

33. forduló (május 16.):

Ferencvárosi TC-Mezőkövesd Zsóry FC

Diósgyőri VTK-Kisvárda Master Good

Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd

Kaposvári Rákóczi FC-Újpest FC

ZTE FC-MOL Fehérvár FC

Debreceni VSC-Paksi FC