9 °C
20 °C

Simon Andrásék idegenben nyertek

2010.01.18. 10:25

A kieső helyen álló Real Union otthonában nyert a Córdoba a spanyol futballbajnokság 20. fordulójában. Simon András a vendégek kezdőjében kapott helyet, de a 62. percben lecserélték, ekkor még 2-1-re vezetett a hazai csapat. A két perccel korábban beálló Pepe Díaz azonban öt perc alatt megfordította a meccset. Győzelmével a Córdoba a 11. helyre jött fel. A táblázatot továbbra is magabiztosa vezeti a Real Sociedad és a Hercules Alicante.

Spanyolország, Liga Andelante (II. osztály), 20. forduló

Szombaton játszották

Cádiz CF-Huesca 0-0

Castellón-Levante 0-0

Celta de Vigo-Real Sociedad 0-1 (Nsue 58.)

Girona CF-Albacete 2-2 (Galán 9., Peragón 23., ill. Galán 49., öngól, Hidalgo 84.)

Las Palmas-Real Murcia 0-3 (Pedro 7., Inaki Bea 17., Natalio 20.)

Real Betis-Salamanca 1-0 (Carlos García 56.)

Vasárnap játszották

Cartagena-Recreativo Huelva 1-0 (Victor 13., 11-esből)

Elche-Gimnastic de Tarragona 2-2 (Juli 33., Saúl 74., ill. José Mari 30., Alex Cruz 83.)

Rayo Vallecano-Hércules Alicante 4-4 (Piti 48., Aganzo 60., 11-esből, 61., Coke 93., ill. Rodríguez 11., Farinós 47., 11-esből, Cuadrado 83., öngól, Delibasics, 88.)

Real Union Club de Irún-Córdoba CF 2-3 (Juan Domínguez 7., Eneko Romo 56., ill. Jorge Luque 37., 11-esből, Pepe Díaz 72., 77.)

Villarreal B-Numancia 1-0 (Musaccho 88.)