MTK-siker Szófiában

Index
2000.12.15. 14:54
Győzött az MTK az UEFA Kupa első fordulójának első mérkőzésén. A magyar csapat gyengén kezdte a mérkőzést, s rögtön a találkozó elején hátrányba került. A második félidőben azonban átvette az irányítást az MTK, s sikerült fordítania. CSZKA Szófia - MTK Hungária FC 1-2 (1-0) Szófia, 22 000 néző. Vezette: Kapitanisz (ciprusi). CSZKA Szófia: Nemodrak - Kremenliev, Tomasz, Trencsev (Velikov, 67.), Angelov - Mancsev, Dezsanov (Petrov, 62.), Jancsev, Vidolov, Janev (Bukarev, 62.) - Berbatov. MTK Hungária FC: Vlaszák - Komlósi, Kuttor, Szamosi, Elek - Madar, Erős, Jezdimirovic, Füzi Á. (Schindler, 81.) - Illés - Ferenczi (Bükszegi, 95.). Gólszerzők: Janev a 7., Ferenczi az 50., Madar a 70. percben Sárga lap: Trencsev (54.), Jancsev (90.), illetve Szamosi (27.), Jezdimirovic (39.), Kuttor (55.), Madar (75.), Illés (86.)