Judit

Póló-rangadót nyert a BVSC

MR
2000.12.22. 12:45
A vízilabda bajnokság utolsó mérkőzésével, a Vasas-BVSC találkozóval véget ért a 12 csapatos OB I őszi sorozata. A nyolcadik fordulóból elmaradt mérkőzésen a vendég vasutasok a harmadik negyedben fordították meg a mérkőzés sorsát, amikor négy egyre múlták felül a piros-kékeket.
vízilabda OB I, eredmény:
Vasas-Plaket - BVSC-Brendon 9-11 (4-3, 2-1, 1-4, 2-3)
Komjádi uszoda, 500 néző, V: Juhász, Székely
góldobók: Katonás 3, Varga, Kovács 2-2, Vindisch, Steinmetz Á. 1-1, illetve Petik 4, Dabrowski, Kis 2-2, Németh, Madaras, Varjas 1-1
kiállítás: 9/4 illetve 8/5
négyméteres: 0 illetve 1/0
Ezzel eldőlt, hogy a bajnoki alapszakaszt a Honvéd-Domino nyerte a BVSC és a Vasas előtt. A bajnokság tavasszal két hatos csoportban folytatódik, az első hat helyezett játszik az úgynevezett felsőházban.