Kikaptak a Dunaferr női kézilabdázói

2002.01.26. 19:10
Már nem veretlen a Dunaferr SE női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligájában: Kiss Szilárd együttese két győzelem után ezúttal a vendég Milar Eliana Valenciától kapott ki.

A jó kezdés (6. p: 3-0) tiszavirág-életű volt, mert a vendégek gyorsan felzárkóztak. Ettől kezdve fej-fej mellett haladtak a csapatok. A 20. percben két ziccert is elhibázott a Dunaferr, a vendégek éltek a kínálkozó alkalommal, és elhúztak.

A szünet után emberelőnyben már 15-11-re vezetett a Valencia, de sikerült egyenlíteni. 16-16-ről indult az utolsó negyedórában. A spanyolok ex-szovjet klasszisa, Morszkova sorra dobta a gólokat, míg Pálffy három másodperccel a lefújás előtt a felső lécet találta el, így ezúttal pont nélkül maradt a Dunaújváros.

B-csoport, 3. forduló:
Dunaferr-Milar Eliana Valencia (spanyol) 22-23 (11-13)

góldobók: Ferling 7, Szrnka 6, Bohus, Nagy I. 2-2, Pálffy, Szalogub, Sávolt, Gáspár, Bulath 1-1, illetve Morszkova 13, Medved 3, Ruiz, Oncina, Marti 2-2, Del Olmo 1 Az állás: 1. Dunaferr 4 pont/3 mérkőzés, 2. GOG Gudme (dán) 2/2 (49-48), 3. Buducnost Podgorica (jugoszláv) 2/2 (55-55), 4. Valencia 2/3 (78-85)