Kikapott és kiesett a LEN Kupából a Fradi pólócsapata

2004.10.16. 20:56
A Betonút-FTC hosszabbításos mérkőzésen kikapott a házigazda szerb-montenegrói Nis együttesétől a férfi vízilabda Euroliga selejtezőjének második csoportkörében, így az utolsó játéknap eredményeitől függetlenül kiesett, és a LEN Kupában folytathatja szereplését.

A meccs elején sok lehetőséget kapott a magyar együttes, ezekkel azonban csak részben tudott élni. A folytatásban - némi bírói segédlettel - a hazaiak kerültek előnyösebb pozíciókba, s a hosszabbítás második félidejében eldöntötték a rendkívül fontos találkozó végkimenetelét.

A csoportból már biztosan az olasz Posillipo és a Nis jut tovább. Az FTC vasárnap az ukrán Mariupol csapata ellen száll vízbe.

Euroliga, selejtező, második csoportkör, 4. nap - G-csoport:br> VK Nis (szerb-montenegrói) - Betonút-FTC 5-4 (1-2, 1-0, 2-1, 0-1, 0-0, 1-0)
a magyar góldobók: Létay 2, Binder, Katonás 1-1