Szlovénia ellen nyertek női kéziseink

2004.11.25. 21:09
A december 9-én kezdődő magyarországi női kézilabda Európa-bajnokságra készülő válogatottak mérkőzésén a hazai csapat három góllal nyert Szlovénia ellen Zalaegerszegen. Jól kezdett a magyar csapat, és a 13. percben már 8-5-re vezetett. Ezután támadásban feljavultak a vendégek, és fordítottak. Sokáig őrizték is előnyüket, de még a szünet előtt sikerült egyenlíteni.

A folytatásban újból a hazaiak irányították a játékot, elhúzni azonban nem lehetett. A szlovénok jól tartották magukat, és szorossá tették az összecsapást. A két csapat pénteken 15 órakor ugyancsak Zalaegerszegen zárt kapus mérkőzést vív.
Magyarország-Szlovénia 33-30 (17-17)
legjobb dobók: Balogh 6, Kulcsár, Görbicz 5-5, Ferling, Siti E. 4-4, illetve Freser 6, Kurant 5, Derepasko, Ceckova 4-4