Talmácsi élete egyik legjobbját motorozta a kínai időmérőn

2005.04.29. 13:41
Talmácsi Gábor pályafutása eddigi legjobb kvalifikációjával az előkelő második helyen végzett a gyorsaságimotoros-világbajnokság harmadik futamának, a Kínai Nagydíjnak az első időmérő edzésén a 125 kcm-es géposztályban, Sanghajban. Rizmayer Gábor egyelőre huszonharmadik a 250 kcm-esek között.

Az esőtől vizes pályán a másik magyar versenyző, Tóth Imre a harminchatodik lett, ideje egyelőre nem elég arra, hogy a vasárnapi futamon elinduljon. Ehhez szombaton az edzéselső teljesítményéhez viszonyított 107 százalékos időhatáron belülre kell kerülnie.

Talmácsi a szabadedzésen a negyedik legjobb köridőt motorozta, majd az időmérőn tovább javított. Tóth a nemhivatalos gyakorláson a huszonhatodik volt.

A negyedliteresknél, vagyis a 250 kcm-es kategóriában Rizmayer Gábor egyelőre a 23. helyen, míg a szabadedzésen a 18. volt.