Büntetőt fogott a hannoveri középpályás

2008.12.07. 20:18

Huszti Szabolcs csapata, a Hannover egy góllal kikapott a Wolfsburg vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában.
A magyar válogatott játékost a 79. percben lecserélték. A 80. percben a hannoveriek kapusa, Florian Fromlowitz kapott piros lapot, mivel utolsó emberként szabálytalankodott. Miután a hannoveriek korábban kihasználták három cserelehetőségüket, egy középpályás, Jan Rosenthal állt be a kapuba. A futballista óriási bravúrral a kapufára ütötte Dzeko tizenegyesét.

VfL Wolfsburg-Hannover 96 2-1 (1-0), gól: Zaccardo (32.), Stajner, öngól (63.), illetve Stajner (59.) kiállítva: Fromlowitz (80., Hannover)
1. FC Köln-Hamburger SV 1-2 (0-2), g: Novakovic (83.), illetve Petric (15., 31.)