A kaposvári röplabdások már döntősök

2016.04.11. 20:49

A Kazincbarcika 2-0-s hátrányt követően 3-2-re győzött a Kecskemét vendégeként a férfi röplabda NB I. elődöntőjének harmadik mérkőzésén, hétfőn. A párharc harmadik mérkőzését csütörtökön rendezik Kazincbarcikán. A továbbjutó ellenfele a címvédő Kaposvár lesz a fináléban, írja az MTI.

A Fino Kaposvár hazai pályán 3-1-re győzte a Dág KSE csapatát. A mezőny legeredményesebbje a hazaiak válogatott ütőjátékosa, a 25 pontot szerző Németh Ferenc volt.

A somogyiak - akik 1991 óta csak négy alkalommal (1995, 1996, 2002, 2004) nem szerepeltek a fináléban - 3-0-s összesítéssel nyerték meg a Dág elleni párharcot.

Eredmények, elődöntő, 3. mérkőzések:

• Kecskeméti RC-Vegyész RC Kazincbarcika 2-3 (25, 20, -21, -21, -13) Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-1, a Kazincbarcika javára.
  • Fino Kaposvár-Dág KSE 3-1 (20, -17, 19, 13) Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-0, a Kaposvár javára.