Három hossszabbítás St. Louisban

2014.04.18. 08:09

stlouis_3.jpgA végletekig kiélezett meccsen, Alexander Steen a 101. percben döntötte el a St. Louis–Chicago főcsoport-negyeddöntő első meccsét, a Blues 4-3-ra nyert. Túlóráztak Denverben is, a Colorado 2-4-ről állt fel és fordított a Minnesotával szemben, az utolsó két gólt Paul Stastny ütötte. A legsimábban a New York Rangers nyert, amely a Philadelphiának a harmadik harmadban ütött három góllal nyert 4-1-re. Nagyon könnyűnek indult a San Jose első meccse is, kétharmadnyi játék után 5-0-ra vezetett a Sharks a Los Angeles elleni találkozón, a vége 6-3 és San Jose előny. A játékosok már alig álltak alábukon, amikor Steen betalált. De még ennél is szebb volt Jaden Schwartz gólja, aki háttal a kapunak tette be, amellyel a St. Louis 3-3-ra egyenlített. Ez a gól és az eredmények a hajtás alatt, elemzés rövidesen.