Nagy bajban a Detroit

2014.04.25. 10:14

bostondetroit.jpgA keleti főcsoport-negyeddöntő negyedik meccsén harmadszor kapott ki a Detroit a Bostontól, ezzel a Bruins már 3-1-re vezet, és innen most nagyon nehéz lesz felállni. A Red Wings Niklas Kronwall és Pavel Dacjuk góljaival, a 25. percben már 2-0-ra vezetett, de Toreys Krug és Milan Lucic révén egyenlített a Boston, a hosszabbításban pedig Jarome Iginla döntötte el a meccset. Azt, hogy hogyan, a hajtás alatt megnézhető. Szép lassan elolvadt a Colorado előnye, a Denverben megszerzett 2-0 után St. Paulban kétszer a Wild nyert. Megvan a 2012-as bajnok Los Angeles első idei playoff győzelme is. Szükség is volt erre, hiszen, ha a Kings megint veszít, a San Jose söpréssel megy tovább. De nem így lett, és ez a 2-2 gólt szerző Justin Williamsnek és Marian Gaboriknak köszönhető. A hajnali meccsekről még bővebben írunk, az eredmények a hajtás alatt.