A Chicago 0-2-ról fordított

2014.04.26. 08:44

Hiába nyerte meg két St. Louis-i meccsét a Blues a bajnok ellen, az ötödik után már a Chicagónál az előny, miután Jonathan Toews hosszabbításban ütött góljával idegenben is nyerni tudott. T. J. Oshie is gólt lőtt, a Blues 27 éves csatára, nem is akármilyet. Emiatt érdemes lejjebb, a továbbra kattintani. Hiába vezetett kétszer is a sorozatban a New York rangers, a Philadelphia kétszer is egyenlíteni tudott. Ma hajnalban hazai jégen, Jakub Voracek győztes góljával. Az Anaheim harmadik hazai meccsén is jobb volt a Dallasnál, most ráadásul nagyon simán, 6-2-re nyert. A dallasi Jamie Benn negyedik playoff-gólja emberhátrányban esett. A Ducksból Ryan Getzlaf és Corey Perry is 3-3 ponttal zárt. A harmadik harmadban volt egy nagyobb pofozkodás is, a végére 121 percnyi kiállítás jött össze.