Női kézilabda BL: nem tud hibázni a Győr

2012.10.20. 18:31
Az ETO biztosan, 30-25-re győzött a kolozsvári Jolidon vendégeként a második fordulóban, és továbbra is százszázalékos.

Az első félidőben a győriek látványos támadójátékkal, remek védekezéssel gyorsan elhúztak, és a szünetre hét góllal vezettek.

A másodikban a BL-győzelemre törő ETO kissé visszaesett, a hazaiak feltámadtak, és a félidő derekán négy gólra (28-24) feljöttek, ennek ellenére a győri győzelem egy pillanatig sem forgott veszélyben.

Női BL, 2. forduló

B csoport:
Jolidon Cluj (román)-Győri Audi ETO KC 25-30 (13-20)
gól: Senocico 7, Tivadar-Dinca 4-4, Vadineanu 3, Cartas, Chintoan, Safta 2-2, Paraschiv 1, illetve Lekics, Löke 8-8, Amorim, Görbicz, Orbán, Rédesi-Soós 3-3, Kovacsics, Radicsevics 1-1
vasárnap: Koprivnica (horvát)-Krim Ljubljana (szlovén), 17.30
Az állás: 1. Győri Audi ETO KC 4/2 mérkőzés, 2. Krim Ljubljana 2/1, 3. Koprivnica 0 (19-24), 4. Jolidon Cluj 0/2 (52-58)
Az első és második helyezett a középdöntőbe jut, a harmadik átkerül a KEK-be.