A Nemzeti Választási Iroda legfrissebb adatai szerint 18:30-ig a szavazásra jogosultak 41.74%-a járult az urnákoz.

2123 találat az Indexről, és 3 a környékéről.

A futballban nincs brexit

2019.05.14. 22:23 Módosítva: 2019-05-15 22:38:05
104
Egy nemzet először sajátítja ki a BL- és az EL-döntőt. Mi okozta a Premier League feltámadását?

május 8., 20:53
  • Percről percre

Ajax-Tottenham 2-3 Ajax-Tottenham 2-3

Döbbenetes fordítás megint. A Liverpool után a Tottenham is három gólt rúgva a második félidőben jutott a Bajnokok Ligája döntőjébe. 2008 után lesz megint angol házidöntő.

május 7., 20:52

Liverpool-Barcelona Liverpool-Barcelona

A Liverpool hihetetlen dolgot vitt végbe a BL-elődöntő visszavágóján. Háromgólos hátrányból indulva megfordította a párharcot. 4-0-val küldte padlóra a Barcát. A továbbjutást érő gólt egy pimasz szöglet végén szerezte Klopp csapata.
A Barcelona 3-0-val a BL-döntő küszöbén

2019.05.01. 23:21 Módosítva: 2019-05-10 10:55:27
288
Nehezen indult, de végül simán verték a Liverpoolt otthon. Az angolok sokáig irányítottak, de az egyenlítés nem jött össze Suárez gólja után, aztán jött Messi, és két villanással mindent eldöntött. És megszerezte 600. gólját is.

május 1., 20:46

A Barcelona simán verte a Liverpoolt a BL-elődöntőben A Barcelona simán verte a Liverpoolt a BL-elődöntőben

A Liverpool rettentő nehéz helyzetbe került a visszavágóra, pedig egy órán át irányítani tudott Barcelonában. Suárez okos gólt szerzett, aztán Messi villant kétszer, megszerezve 600. gólját a Barcelonában. Eldőlhetett a BL-elődöntő.
Az Ajax egy lépéssel közelebb a BL-döntőhöz

2019.04.30. 23:20 Módosítva: 2019-05-01 17:30:36
155
Az elődöntő első meccsén 1-0-ra verte a Tottenhamet. Fél órán keresztül Tadicék lefocizták az angolokat, egy kényszerű csere után viszont jobbára csak szenvedtek a támadásoktól.

április 30., 20:48

Tottenham–Ajax Tottenham–Ajax

A holland klub uralta az első félidőt, Van de Beek 15. percben szerzett találata juttatta őket lépéselőnybe. A Tottenham dominált a második félidőben, de ziccerig nem jutott.

április 17., 20:43

ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben

Négy gól az első 10 percben, a City berúgta a negyediket, ami a továbbjutásához kellett, de a Spurs szépített. A 93.-ban les miatt vettek el gólt a Citytől, azzal ők jutottak volna tovább. Porto-Liverpool 1-4, a Spurs és a Pool elődöntős.

április 16., 20:54

Az Ajax kitütötte a Juvét, Messiék a Unitedet Az Ajax kitütötte a Juvét, Messiék a Unitedet

Tovább tart a hollandok csodája, a Real Madrid után a Juventus ellen is idegenben harcolák ki a továbbjutást. Messi duplája után Coutinho bevitte a kegyelemdöfést Solskjaeréknek, két csapat már ott a BL-elődöntőben.

április 10., 21:21

MU-Barca, Ajax-Juve a BL-ben MU-Barca, Ajax-Juve a BL-ben

Ronaldo épp a szünet előtt szerzett vezetést, Neres azután egyenlített. A Barcelona félgőzzel szerezte meg első győzelmét az Old Traffordon, az MU-nak nem volt kaput eltaláló lövése.