Verte a Larvikot, BL-csoportelső a Győr

2014.03.16. 20:53

A címvédő, és már korábban a négyes döntőbe jutott Győr hazai pályán két góllal legyőzte a norvég Larvikot a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének hatodik, utolsó fordulójában, ezzel csoportelső lett.

A Győr a két csapat február 7-i meccsén idegenben 29-23-ra nyert, ám az itthoni meccs elején a norvégok voltak 2-3 gólos előnyben. A szünetig beleerősített a magyar bajnok, 14-12 volt a félidei eredmény, írja az MTI.

Fordulás után a Larvik kétszer is kiegyenlített (23-23, 24-24), de Görbiczék nem kerültek hátrányba, és végül sorozatban 24. BL-mérkőzésükön is veretlenek maradtak.

Az ETO csoportgyőztesként a másik csoportban második dán Midtjyllanddal játszik május 3-án a budapesti Final Four elődöntőjében.