17 - 18
2024.01.22. 22:07
új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • Vége

A kulcsfontosságú mérkőzésen a magyar válogatott jelentős arányú vereséget szenvedett a házigazda német csapattól. Köszönjük figyelmüket, összefoglalónkat alább olvashatják.

A mezőny embere Köster lett nyolc góljával, valamint négy gólpasszával.

A magyar válogatott következő mérkőzése az olimpiai címvédő Franciaország ellen lesz szerdán, 18 órakor.

• 60’
    gól | Németország | 2. félidő
    28
    35 Németország Golla (3)
    60’

Rengeteg magyar hiba, labdaeladás, és pontatlan lövés után még lőnek egy gólt a németek.

• 59’
    28
    34 Németország Golla (3)
    59’

Golla harmadszor is eredményes, három lövésből.

• 59’

Már énekel a német közönség, ünnepli a csapatot, miközben Wolff védi az újabb ziccert.

• 58’
    gól | Magyarország | 2. félidő
    Magyarország Rosta (45)
    28
    33 Németország
    58’

Fazekast blokkolták, közepén nehéz átlőni a német falat, de Rosta kapta a labdát ezután, aki hatodik gólját szerezte. Ez is csak kozmetikázáshoz elegendő.

• 58’
    27
    33 Németország Häfner (25)
    58’

Hafner Knorr passza után belép, és könnyű gólt szerez. Már hat közte.

• 57’
    Magyarország Fazekas (24)
    27
    32 Németország
    57’

Szép távoli lövés egyenesen a felső sarokba.

• 57’
    26
    32 Németország Köster (18)
    57’

De Köster nagyon belelendült...ezúttal egy kínai figurát játszva szerez gólt.

• 56’
    26
    31 Németország
    56’

Fazekas Gergő azonnal válaszolt.

• 55’
    25
    31 Németország Köster (18)
    55’

Knorr előkészített, Köster pedig 9 méterről borzasztóan nagy gólt lőtt.

• 54’
    Magyarország Bóka (7)
    25
    30 Németország
    54’

Bodó passzából Bóka válaszol gyorsan. 5 és fél perc alatt kellene ledolgozni 5 gólt.

• 54’
    24
    30 Németország Steinert (44)
    54’

Ziccer, amit Steiner kíméletlenül kihasznált.

• 53’
    24
    29 Németország Golla (3)
    53’

Hafner játszik össze Gollával, aki újabb gólt szerez, megint közte öt. A másik oldalon viszont újabb magyar hiba.

• 52’
    Magyarország Bodó (39)
    24
    28 Németország
    52’

Bodó Knorral szemben, egy lépésből és erőből oldotta meg, szép gól.

• 50’

Sipos összeakaszkodott Weberrel, de nincs büntetés egyik oldalon sem. Passzívnál a német támadás, aztán Bartucz védte a gyengébb lövést.

Ilic viszont csúnyán mellé lőtt, így nem zárkózik a magyar válogatott. Sok az eladott labda, a rontott lövés. A németek két irányítós játékot kezdenek, hogy vigyázzanak a labdára.

• 50’

Jó védekezés a másik oldalon, megint a magyarok jöhettek. Majd Fazekas távoli lövését szerencsével hárította Wolff. Már mögé került a labda, de kitáncolt a gólvonal elől.

A német válogatott kapitánya is időt kért.

• 49’
    23
    49’

Bodó passzából Rosta lőtt gólt, ez most szépen működött. Rosta négy lövésből négy gól.

• 48’
    22
    28 Németország Steinert (44)
    48’

Nincs meg az összhang a magyar védelemben, Bartucz elugrott a másik irányba, Steinert könnyű gólt lőtt. Chema Rodríguez kikérte a harmadik idejét, valamit sürgősen változtatni kell.

A legnagyobb hátrányban jelenleg a magyar válogatott az Európa-bajnokságon.

• 47’

Bodó lőtt nehéz helyzetből, Wolff védett. Eközben a magyar kapuba visszatért Bartucz. Ez sajnos kezd egyre reménytelenebb lenni.

• 47’
    22
    27 Németország Dahmke (34)
    47’

Lőtt passz a szélre, Dahmke kíméletlen, újabb gólt szerez.

• 46’
    22
    26 Németország Köster (18)
    46’

Test mellett lőtte el a labdát, tehetetlen a magyar védelem. Egyelőre nincs magyar védés a második félidőben.

Bodó a másik oldalon fölé dobta a helyzetét, újra a németeké a labda.

• 45’
    hétméteres: bent | Magyarország | 2. félidő
    Magyarország Lékai (66)
    22
    25 Németország
    45’

Itt az első hetesünk, amit Lékai magabiztosan értékesít, újra közte három. És hátra van még 15 perc.

• 44’
    21
    25 Németország Kohlbacher (80)
    44’

Ezúttal nem rontja el a német beálló, lemaradt a magyar védelem.

• 42’

A német bálló kihagyta a ziccert, a másik oldalon viszont hárít a német kapus Szita lövésénél. Minden támadásnál szenved a magyar válogatott.

• 42’
    Magyarország Imre B. (91)
    21
    24 Németország
    42’

Bánhidi befordult, szabálytalankodtak ellene, de ez sem hetes. De türelmesen játszottak a magyarok, bele fért az újabb passz, ami Imre Bencének ment, aki gólra váltotta helyzetét.

• 41’
    20
    24 Németország Golla (3)
    41’

Üres kapura viszont egyből büntetnek a németek, most Golla a gólszerző.

• 41’
    Magyarország Ancsin (33)
    20
    23 Németország
    41’

Ez most jó! Ancsin lövése a német kapus lábai között, alatt kerül a hálóba.

• 40’
    19
    23 Németország Köster (18)
    40’

Köster talpról, hatalmas gól, már négy gól a németek előnye. A magyar csapat előveszi a hét a hatban támadását.

• 39’

Ancsin ugyanoda lőtte, mint az előbb, ez már nem lepte meg a német sztárkapust.

• 39’

Nem vittük le a kapust, hogy hat az ötben támadjunk. Fazekassal szemben szabálytalankodtak betörés közben, de még mindig nem ítéltek hetest.

De Ancsin megint jó 12 méterről kíméletlen, nagy gólt lőtt, de elvették szabálytalanság miatt.