A Thunder kiütötte a fáradt Lakerst

2012.05.15. 08:53

A több mint egy hét után pályára lépő Oklahoma City Thunder nagyon simán, 29 ponttal legyőzte a Denver ellen szombaton, a hetedik meccs megnyerésével továbbjutó vendég Los Angeles Lakers együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoport-elődöntőjének első mérkőzésén.

A nap másik meccsén a keleti elődöntő első találkozóján egy ponttal győztes Boston Celtics ezúttal egyetlen ponttal kikapott a vendég Philadelphia 76erstől, így 1-1-re áll az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc.

Kelet:
Főcsoport-elődöntő, 2. mérkőzés: Boston Celtics-Philadelphia 76ers 81-82. Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1-1.
Nyugat:
Főcsoport-elődöntő, 1. mérkőzés: Oklahoma City Thunder-Los Angeles Lakers 119-90