372 találat az Indexről, és 1 a környékéről.

Ferencváros–Sūduva

2019.08.29. 19:46 Módosítva: 2019-08-30 09:45:52
62
Két büntetővel nyert 4-2-re a Ferencváros az EL-rájátszás visszavágóján. A magyar bajnok fordítani tudott az első félidőben, majd egy litván kiegyenlítés után lényegében azonnal visszavette a vezetést, hogy aztán a 96. percben eldöntse a párharcot.

augusztus 22., 18:46
  • Percről percre

Sūduva–Ferencváros Sūduva–Ferencváros

Nem tudta feltörni a magyar bajnok a Sūduva védelmét az Európa Liga-playoff első meccsén. A litvániai 0-0 egyik félnek sem jó, de egyik félnek sem rossz. Budapesten dől el, ki jut be az EL csoportkörébe.

január 14., 18:45

Csak egy kövér srác vagyok, aki fut Csak egy kövér srác vagyok, aki fut

2018-ban három csapat is kirúgta az emberi bowlinggolyónak is nevezett C.J. Andersont, aki az NFL-rájátszás eddigi legvalószínűtlenebb hőse.
A pokol bugyrai nyíltak meg

2019.01.06. 08:28 Módosítva: 2019-01-07 00:19:34
68
Harminc éve legendás, de láthatatlan meccset játszott az NFL-playoffban a Bears és az Eagles. Vasárnap újra találkoznak, de a Fog Bowl II elmaradhat.

2018. január 6., 08:19

Meddig jutnak az NFL trumpi hajrázói? Meddig jutnak az NFL trumpi hajrázói?

Három csapatnak nyáron akkora esélye volt az NFL-rájátszásba jutni, mint Trumpnak választást nyerni. Mit keresnek a playoffban, és mire mehetnek?