Mi történt Wesley Sneijderrel, mióta két hete visszavonult?

2019.08.28. 09:28

Folyamatosan söpör végig az interneten a Wesley Sneijderről készült videó, amelyen az augusztus 12-én visszavonulását bejelentő exjátékos épp kényelembe helyezi magát egy hollandiai futballstadion VIP-páholyában.

Sneijder ugyanis versenysúlyánál szemmel láthatóan nehezebben fészkelődik a székben. Magyarul: rettentően meg van hízva.

Lehet, hogy két hete jelezte, hogy nem játszik többé, de természetesen nem ilyen rövid idő alatt szedett fel ennyit. A 35 éves volt világklasszis legutóbb január 10-én játszott tétmeccset utolsó klubjánál, az Al-Garafánál. Azóta valószínűleg nem mozgott túl sokat, a versenydiétáján viszont aligha változtatott.

Sneijderről jött ki futballozós kép is, amely egy fokkal talán a civil ruhás fotóknál is bizarrabb.

A játéktól egyébként nem távolodik el a BL-győztes és vb-döntős, volt Ajax-, Real- és Inter-középpályás az FC Utrecht menedzsmentjében fog dolgozni.