Beachtennis: újabb Katona, Szépvölgyi férfisiker

2011.06.01. 14:54 Módosítva: 2011.06.01. 14:55

Az idei második ranglistapontot adó beachtennis versenyt a hétvégén rendezték Budapesten, mely az esélyesek győzelmével ért véget.

A nőknél a világbajnokságról nemrég hazatért Bulcsu Kata, Kovács Anikó kettős diadalmaskodott, mögöttük pedig a Kováts Kata, Kovács Zsuzsa duó végzett, megelőzve az Erdélyi Móni, Gavalda Kinga és a most debütáló Héczey Alexandra, Héczey Ildikó kettőst, írt a magyar szövetség honlapja.

A férfiak hatos körversenyében két duó dominált, a Katona Péter, Szépvölgyi Tamás és a Pintér Gergő, Bor Péter kettős, akik egyaránt négy győzelemmel jutottak el az utolsó meccsig, a mindent eldöntő találkozón azonban elmaradt a nagy küzdelem, Katonáék 6:0, 6:0-ra nyertek, ezzel megszerezték idei második tornagyőzelmüket is.

A következő versenyt június 11-én rendezik a BVSC-pályán, de a hétvégén, szombaton mindenki részt vehet a szokásos beachtennis edzésen 15:00-kor.