Arn nyert az Indian Wells-i torna selejtezőjében

2012.03.05. 21:13

Arn Gréta két játszmában győzött hétfőn az Indian Wells-i tenisztorna 4,5 millió dollár összdíjazású női versenyének selejtezőjében. A viadal honlapja szerint a magyar játékos a kvalifikáció első körében a hazai közönség előtt szereplő Madison Keys ellen nyert 1 óra 41 perc alatt.

Czink 6:4-re megnyerte az első játszmát, aztán a 17. kiemelt riválisa két 6:2-es szettel hozta a meccset, és jutott tovább. A selejtezőben első helyen rangsorolt Arn Gréta közép-európai idő szerint 19 órakor találkozik a főtáblára jutásért a hazai közönség előtt szabadkártyával induló Julia Cohennel.

Selejtező, 1. forduló: Arn Gréta (1.)-Keys (amerikai) 7:6 (7-4), 6:1. Kudrjavceva (orosz, 17.)-Czink Melinda 4:6, 6:2, 6:2