Nagyon könnyen verték Djokovicsot

2014.08.07. 21:23

Sima vereséget szenvedett az elsőként rangsorolt Novak Djokovic a 3,77 millió dollár (878 millió forint) összdíjazású torontói keménypályás tenisztorna harmadik fordulójában. A világranglista elsője 63 perc alatt kapott ki a 13. helyen kiemelt Jo-Wilfried Tsongától úgy, hogy mindössze négy játékot tudott nyerni.

A francia teniszező sorozatban elszenvedett 12 vereség után győzte le ismét szerb ellenfelét. Egymás elleni mérlegük 14:6 Djokovic javára.

Tsonga a következő fordulóban a brit Andy Murray-vel csap össze, aki mérkőzés nélkül lépett tovább a nyolcaddöntőből. Ellenfele, a francia Richard Gasquet hasizomsérülés miatt nem állt ki csütörtökön. Ugyancsak váratlan vereséget szenvedett a harmadikként rangsorolt svájci Stanislas Wawrinka. Őt a dél-afrikai Kevin Anderson ejtette ki.