Albert, Lipót
12 °C

Babos tovább veri az olaszokat Rómában

2018.05.17. 15:05

A harmadik helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros bejutott a negyeddöntőbe csütörtökön a római salakpályás tenisztorna női versenyében.

Az Australian Open-bajnok duó erőnyerőként a 16 között kapcsolódott be a küzdelmekbe, első ellenfelük a hazai közönség előtt szereplő Sara Errani és Martina Trevisan volt. Babos egyesben éppen Erranit búcsúztatta az első fordulóban, majd kikapott a francia Caroline Garciától.

A szombaton Madridban döntős Babosék az első szettben gémet sem vesztettek, majd a folytatásban is a kezükben tartották a mérkőzést, amely mindössze 55 percig tartott. (MTI)

Nők, 3,35 millió dollár (884 millió forint) összdíjazás:

páros, nyolcaddöntő:
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 3.)-Sara Errani, Martina Trevisan (olasz) 6:0, 6:3