Babosék erős kezdés után küzdelmesen jutottak elődöntőbe Moszkvában

2019.10.16. 17:25

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros két szettben győzött negyeddöntőben a moszkvai keménypályás tenisztornán, így bejutott az elődöntőbe – írja az MTI.

A vb-címvédő magyar-francia duó a Nadja Kicsenok, Raluca Olaru ukrán-román kettőssel csapott össze szerdán, és rendesen be is kezdtek, 35 perc alatt, 6:3 arányban hozták a nyitószettet.

A folytatásban aztán összekapta magát az ellenfél, így a második szett jóval kiegyenlítettebb küzdelmet hozott. 6:5-nél Babosék két mérkőzéslabdát is elrontottak, a rövidítésben viszont három játszmalabdát is hárítottak, mielőtt végül megnyerték az 1 óra 42 percig tartó meccset.

Eredmény, női páros, negyeddöntő:

• Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.) – Nadja Kicsenok, Raluca Olaru (ukrán, román) 6:3, 7:6 (10-8)