Bondár Annáék párosa tornagyőzelmet ünnepelhet Mexikóban

2024.03.31. 11:47
Bondár Anna oldalán Tamara Zidansekkel megnyerte a 125-ös kategóriájú WTA-tenisztorna párosversenyét a mexikói San Luis Potosíban.

Magyarország első számú női teniszezője újabb tornagyőzelmet ünnepelhet, mivel azok után, hogy néhány héttel ezelőtt Portóban az egyéni és páros versenyt is megnyerte, Mexikóban újabb győzelmet aratott. Bondár Anna ezúttal a szlovén Tamara Zidansekkel alkotott egy párost, és nyerte meg a San Luis Potosíban rendezett tornát – úgy, hogy az elődöntőben és döntőben pályára sem kellett lépniük, mert ellenfeleik visszaléptek.

Bondár Anna jövő héten marad még Dél-Amerikában, Bogotában lép pályára 250-es versenyen, első fordulós ellenfele pedig megint az a Tatjana Maria lesz, akivel már szűk egy hete megmérkőzött Mexikóban. A bogotái torna selejtezőjében érdekelt még Stollár Fanny is, aki egy győzelemre van attól, hogy kvalifikáljon a főtáblára.