Megnyerte utolsó edzőmeccsét a női pólócsapat

2011.07.13. 12:21

Tizenegy góllal 17-6-ra verte Ausztrália juniorválogatottját a magyar női vízilabda-válogatott, amely Perth-ben edzőtáborozással összekötött barátságos meccsekkel készült a hétvégén kezdődő a sanghaji vizes világbajnokságra.

A magyarok végig uralták a meccset, a félidőben 8-4-re vezettek. Keszthelyi Rita négy, Szücs Gabriella és Drávucz Rita egyformán 3-3 gólt lőtt. A perth-i alkalmi tornán a magyar csapat három vb-résztvevővel is megmérkőzött: új-zélandiakat 14-3-ra, a görögöket 14-13-ra verte, a harmadik mérkőzésén 14-9-re kikapott az ausztráloktól.

A világbajnokságon a válogatott az A csoportban Kazahsztán ellen mutatkozik be vasárnap hajnalban, kedden az Egyesült Államok, a csütörtöki csoportzárón pedig Hollandia következik.