Cecília
3 °C
12 °C

Az Európa Liga-selejtező eredményei

2010.07.16. 08:57

A labdarúgó Európa Liga 2. selejtezőkörének csütörtöki eredményei:

EL-selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzések:

Motherwell (skót)-Breidablik (izlandi) 1-0 (0-0)

Marítimo (portugál)-Sporting Fingal (ír) 3-2 (0-1)

Cliftonville (északír)-Cibalia Vinkovci (horvát) 1-0 (0-0)

Portadown (északír)-FK Karabah (azeri) 1-2 (1-0)

Shamrock Rovers (ír)-Bnei Jehuda (izraeli) 1-1 (0-1)

KR Reykjavík (izlandi)-Karpaty Lvov (ukrán) 0-3 (0-0)

Atyrau (Kazah)-Győri ETO 0-2 (0-1)

Videoton FC-NK Maribor (Szlovén) 1-1 (0-1)

Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi)-HNK Sibenik (horvát) 0-2 (0-1)

Stabaek (norvég)-Dnyepr Mogiljev (fehérorosz) 2-2 (1-2)

Molde (norvég)-FK Jelgava (lett) 1-0 (0-0)

Gefle IF (svéd)-Dinamo Tbiliszi (grúz) 1-2 (0-1)

FC Lausanne (svájci)-FK Borac (bosnyák) 1-0 (1-0)

Kalmar FF (svéd)-Dacia Chisinau (moldovai) 0-0

Differdange (luxemburgi)-Spartak Zlatibor (szerb) 3-3 (2-2)

Cercle Brugge (belga)-TPS Turku (finn) 0-1 (0-1)

Levszki Szófia (bolgár)-Dundalk (ír) 6-0 (3-0)

FC Siauliai (litván)-Wisla Kraków (lengyel) 0-2 (0-0)

FC Utrecht (holland)-KF Tirana (albán) 4-0 (3-0)

Bröndby (dán)-FC Vaduz (liechtensteini) 3-0 (0-0)

Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Mogren Budva (montenegrói) 2-0 (0-0)

Besiktas (török)-Vikingur (feröeri) 3-0 (1-0)

Zrinjski (bosnyák)-SP Tre Penne (San Marinó-i) 4-1 (4-1)

FK Suduva (litván)-Rapid Wien (osztrák) 0-2 (0-1)

Besa Kavaje (albán)-Olimpiakosz (görög) 0-5 (0-2)

WIT Georgia (grúz)-Baník Ostrava (cseh) 0-6 (0-1)

FK Tauras (litván)-APOEL FC (ciprusi) 0-3 (0-0)

FK Rabotnicski (macedón)-Mika (örmény) 1-0 (0-0)

Valletta (máltai)-Ruch Chorzów (lengyel) 1-1 (0-1)

OFK Beograd (szerb)-Torpedo Zsodino (fehérorosz) 2-2 (1-1)

Gorica (szlovén)-Randers FC (dán) 0-3 (0-0)

FK Ventspils (lett)-FK Teteks (macedón) 0-0

Olimpia Balti (moldovai)-Dinamo Bucuresti (román) 0-2 (0-1)

MyPa (finn)-Sant Juliá (andorrai) 3-0 (1-0)

IF Elfsborg (svéd)-FC Iskra (moldovai) 2-1 (0-0)

Austria Wien (osztrák)-Siroki Brijeg (bosnyák) 2-2 (0-1)

FC Zesztafoni (grúz)-Dukla (szlovák) 3-0 (1-0)

Honka Espoo (finn)-Bangor City (walesi) 1-1 (1-0)

Dinamo Minsk (fehérorosz)-JK Sillamäe (észt) 5-1 (2-0)

FK Baku (azeri)-Buducnost Podgorica (montenegrói) 2-1 (0-1)

A visszavágókat jövő csütörtökön rendezik.