312 találat az Indexről, és 2 a környékéről.

Ferencváros–Sūduva

2019.08.29. 19:46 Módosítva: 2019-08-30 09:45:52
62
Két büntetővel nyert 4-2-re a Ferencváros az EL-rájátszás visszavágóján. A magyar bajnok fordítani tudott az első félidőben, majd egy litván kiegyenlítés után lényegében azonnal visszavette a vezetést, hogy aztán a 96. percben eldöntse a párharcot.
Sūduva–Ferencváros

Pál Tamás
2019.08.22. 18:46 Módosítva: 2019-08-22 23:04:21
18
Nem tudta feltörni a magyar bajnok a Sūduva védelmét az Európa Liga-playoff első meccsén. A litvániai 0-0 egyik félnek sem jó, de egyik félnek sem rossz. Budapesten dől el, ki jut be az EL csoportkörébe.
Ferencváros–Ludogorec

2019.07.10. 19:45 Módosítva: 2019-07-10 22:07:26
136
Gyors góllal szerzett vezetést a Ferencváros, amire még az első félidőben válaszolt a Ludogorec. A bolgár csapat a második félidőben is át tudta venni az irányítást többször, de végül Zubkov gólja döntött a Fradi javára a BL-selejtező első meccsén, a vége 2-1.