1073 találat az Indexről, és a környékéről.

Kiesett az FTC az EL-ből, nem tudott győzni Bulgáriában

2019.12.12. 23:08 Módosítva: 2019-12-16 14:32:39
1308
Az egyenlítés is csak a 95. percben jött össze. Az első félidőt uralta a Fradi, de a másodikban a 24. perctől előnyben lévő bolgárok irányították a játékot. A magyar csapat a csoport 3. helyén zárt.

2019. december 5., 13:46

Kubatov szerint ez volt a Fradi aranyéve Kubatov szerint ez volt a Fradi aranyéve

Sajnálják az Európa Ligában "elbukott" 380 ezer eurót. A vezetés szerint nem biztos, hogy az a cél, hogy magyar játékosokkal legyen tele a klub.
Dráma, a 96. percben fogták meg a Fradit: 2-2

2019.11.28. 21:10 Módosítva: 2019-12-01 23:48:44
505
11-est hibázott, majd a 91. percben 11-est lőtt be a Ferencváros, de két perc emberhátrányt sem tudott kihúzni az Espanyol ellen. Győzni kell Bulgáriában az Európa Liga-továbbjutásért.

2019. november 28., 18:44
  • Percről percre

Ferencváros–Espanyol Ferencváros–Espanyol

Kétszer is vezetett a Fradi az EL-meccsen, de a végén tíz emberrel nem tudta megtartani az előnyt.Ezzel együtt versenyben maradt, az utolsó csoportmeccs dönt a legjobb 32 közé kerülésről.

2019. november 7., 20:48

Ziccerek voltak, gól nem a Fradi–CSZKA-n Ziccerek voltak, gól nem a Fradi–CSZKA-n

Blažič pár méterről a kapu helyett a kapust találta telibe, pedig a győzelem is meglehetett volna a Fradinak. A túloldalon Dibusz újabb bravúrokkal folytatta, a budapesti 0-0-val a magyar bajnok négy pontot szerzett a CSZKA ellen, és négy forduló után a továbbjutás közelébe került az Európa Ligában.
21. századi góllövőkkel törnek vissza a csúcsra

2019.11.01. 14:48 Módosítva: 2019-11-07 08:49:17
41
Nincs jó passzban a Manchester United és az Arsenal, de feltűnt két gyerek, akivel elindulhatnak az elitbe. Az egyik 7 meccsen 7 gólnál jár. A Real is újított egy 2001-es születésű srácot, aki már gólokat lő. Ők lesznek a jövő focisztárjai?

2019. október 24., 18:42

CSZKA Moszkva–Ferencváros CSZKA Moszkva–Ferencváros

Kivételesen az oroszok fáradtak el az utolsó 10 percre, a pillanatokkal korábban beállt Varga Roland élete legkönnyebb góljával döntött. A Fradi győzött Moszkvában az Európa Liga harmadik körében.

2019. október 3., 18:45

Ferencváros–Ludogorec Ferencváros–Ludogorec

A barcelonai bravúr után otthon égett meg az Európa Ligában a Ferencváros, 3-0–ra kaptak ki a július óta veretlen Ludogorectől. A bolgár csapat emberhátrányban is betalált, a Fradi a kevés helyzetét sem használta ki.

2019. szeptember 19., 20:45

Espanyol–Ferencváros Espanyol–Ferencváros

Értékes döntetlennel kezdte az Európa Liga csoportkörét a Fradi, ami az utolsó 30 percben óriási nyomás alatt játszott az Espanyol otthonában. A spanyolok gyors öngóllal kerültek hátrányba, a második félidőben végig rohamoztak, de fordítani nem tudtak.
Ferencváros–Sūduva

2019.08.29. 19:46 Módosítva: 2019-08-30 09:45:52
62
Két büntetővel nyert 4-2-re a Ferencváros az EL-rájátszás visszavágóján. A magyar bajnok fordítani tudott az első félidőben, majd egy litván kiegyenlítés után lényegében azonnal visszavette a vezetést, hogy aztán a 96. percben eldöntse a párharcot.

2019. augusztus 22., 18:46

Sūduva–Ferencváros Sūduva–Ferencváros

Nem tudta feltörni a magyar bajnok a Sūduva védelmét az Európa Liga-playoff első meccsén. A litvániai 0-0 egyik félnek sem jó, de egyik félnek sem rossz. Budapesten dől el, ki jut be az EL csoportkörébe.