1016 találat az Indexről, és a környékéről.

A sokadik ébresztő a Fradinak – de mennyi kell még?

2019.08.14. 10:33 Módosítva: 2019-08-15 07:31:05
741
A Dinamo Zagreb elleni BL-kiesés nem tragédia a Fradinak, a 0-4-es hazai vereség viszont már annál inkább. Rebrov egyéves munkáját viszont nem ez, hanem az Európa Liga-selejtezős párharc árazza majd be. Ott mindenképp kudarc lesz, ha nem jutnak tovább.
Megvárja az UEFA, amíg valaki meghal?

2019.08.06. 17:05 Módosítva: 2019-08-07 16:42:33
217
Az UEFA elutasította a Honvéd óvását, pedig a románok elleni meccs vége biztosan nem a sportról szólt. Groteszk, ha 4 perc jogosultan játékért keményebb büntetés jár, mint a félelemkeltő hangulatért és a bíró megdobásáért. Mindenképp le kell játszani a focimeccset? Durva példák igazolják, hogy igen.

július 18., 18:49
  • Percről percre

Mindhárom magyar csapat továbbjutott az EL-ben Mindhárom magyar csapat továbbjutott az EL-ben

A visszavágókon csak döntetlenek születtek. A Fehérvár 0-0-val zárt a Zetával, a Debreceni 1-1-et játszott az albán Kukesivel, míg a Honvéd a Zalgrisssal hozott össze 1-1-et. A magyar klubok az első meccseken szerzett előnyökből éltek.
A Vidi magasra tette a lécet a Fradinak

2019.07.10. 13:36 Módosítva: 2019-07-10 19:50:24
109
Négy magyar csapattal indulnak az európai kupaselejtezők. Az FTC-nek olyan csapatot kell legyőznie, amelyet tavaly éppen a Vidi búcsúztatott. Sikerül most is? És marad-e magyar résztvevő augusztusra?

május 29., 20:48

Chelsea–Arsenal Chelsea–Arsenal

Az angol derbi a második félidőben dőlt el. Giroud gólja után felgyorsultak az események. Az Arsenal 3-0 után szépített, de már nem tudott hajrázni. A kétgólos Hazard zárta le a meccset.