529 találat az Indexről, és 74 a környékéről.

Hatalmas narancs gömbbé váltak a lángoktól Hatalmas narancs gömbbé váltak a lángoktól

25 éve úszta meg a Forma-1 legnagyobb tűzesetét az 1994-es Német Nagydíjon a Benetton pilótája, Jos Verstappen, aki szerelőivel együtt egy rutinnak induló boxkiállás végén hálát adhatott az égnek, hogy életben maradt.
Hamiltoné az őrült 2019-es Brit Nagydíj

2019.07.14. 14:58 Módosítva: 2019-07-15 01:20:54
94
20 kör kőkemény csatával indult a futam, előbb a két Mercedes egymással, majd a Red Bullok és Ferrarik egymás között harcoltak. Egy biztonsági autós szakasz a kerékcserékkel még jobban megkavart mindent, majd Vettel ütötte el hátulról Verstappent, magát a pontoktól, a hollandot a dobogó esélyétől megfosztva.
Hamilton fogcsikorgatva nyerte a Monacói Nagydíjat

2019.05.26. 14:54 Módosítva: 2019-05-27 14:54:39
16
A 15. helyről induló Leclerc ámokfutása hozott izgalmat a futamra, a végén pedig a Mercedes gumijain múlt a futamgyőzelem. Verstappent hiába intették le a második helyen, büntetés miatt csak a negyedik lett, Vettelé a második hely, Bottasé a harmadik.

május 21., 07:00

Meghalt Niki Lauda, az F1 legkeményebb harcosa Meghalt Niki Lauda, az F1 legkeményebb harcosa

Bár 1976-ban hat héttel a majdnem halálos balesete után újra autóba ült, végül évtizedekkel később annak a nürburgringi tragédiának a szövődményei győzték le a háromszoros világbajnokot.
Leclercé volt a Bahreini Nagydíj, de Hamilton nyert

2019.03.31. 16:57 Módosítva: 2019-04-01 11:28:09
61
Hiába szerezte vissza a rajtnál elvesztett első helyet a Ferrari pilótája, Charles Leclerc, 10 körrel a vége előtt motorhiba miatt nagyon lelassult, és Hamilton ölébe hullt a győzelem. Vettel megpördülés miatt csak 5. lett, Hamilton és Bottas mögött az első F1-dobogóját szerző Leclerc lett a harmadik.
A 2019-es Ausztrál Nagydíj közvetítése körről körre

2019.03.17. 05:58 Módosítva: 2019-03-17 09:30:54
41
A Mercedes kettős győzelemmel, de meglepő sorrenddel kezdte a szezont. Bottasé az első pluszpont, Verstappen 2008 után hozott újra dobogót a Hondának. A Ferrari nem fért be a top 3-ba az év első F1-futamán.