1113 találat az Indexről, és 4 a környékéről.

Ferencváros–Ludogorec

2019.10.03. 18:45 Módosítva: 2019-10-03 22:15:42
158
A barcelonai bravúr után otthon égett meg az Európa Ligában a Ferencváros, 3-0–ra kaptak ki a július óta veretlen Ludogorectől. A bolgár csapat emberhátrányban is betalált, a Fradi a kevés helyzetét sem használta ki.
Espanyol–Ferencváros

2019.09.19. 20:45 Módosítva: 2019-09-22 19:27:06
119
Értékes döntetlennel kezdte az Európa Liga csoportkörét a Fradi, ami az utolsó 30 percben óriási nyomás alatt játszott az Espanyol otthonában. A spanyolok gyors öngóllal kerültek hátrányba, a második félidőben végig rohamoztak, de fordítani nem tudtak.
Valletta–Ferencváros

2019.07.30. 19:49 Módosítva: 2019-07-31 00:02:38
146
Nyerhető meccsen játszottak 1-1-et Máltában, így 4-2-es összesítéssel jutott a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörébe a magyar bajnok, ami a Dinamo Zagreb ellen folytatja.

július 10., 19:45
  • Percről percre

Ferencváros–Ludogorec Ferencváros–Ludogorec

Gyors góllal szerzett vezetést a Ferencváros, amire még az első félidőben válaszolt a Ludogorec. A bolgár csapat a második félidőben is át tudta venni az irányítást többször, de végül Zubkov gólja döntött a Fradi javára a BL-selejtező első meccsén, a vége 2-1.