129 találat az Indexről, és 3 a környékéről.

A magyar miniszterelnök a kazanyi vizes vb záróeseményére megy, és összefut orosz kollégájával.
Magyarország–Olaszország

-kg-
2015.08.04. 18:30 Módosítva: 2015-08-04 21:16:30
Kétszer is engedtük az olaszokat felállni kétgólos hátrányból, a második félidőben pedig el is húztak a vb-negyeddöntőben. A végén hiába támadtunk, nem tudtunk egyenlíteni, az 5-8. helyekért mehetünk.
Amerika lemosta a női válogatottat a vb-nyolcaddöntőben

2015.08.01. 19:16 Módosítva: 2015-08-02 18:11:29
Három negyeden át semmi játéka nem volt a magyar csapatnak, a végén is csak azért, mert az amerikaiaknak már mindegy volt. Támadásban elképesztően gyengék voltunk, nem tudtunk mit kezdeni az emberfogással, de nem csak emiatt lett 12-7 a vége. A helyosztó marad a folytatásra, hétfőtől a 9. helyért játszunk.

2015. augusztus 1., 17:30
  • Percről percre

Egyesült Államok–Magyarország Egyesült Államok–Magyarország

Csak az utolsó negyedben tudott jól játszani a női válogatott, addigra viszont már rég elment a meccs. Nem rajtunk múlt, hogy ne legyen hatalmas kiütés a vége, a Sanghaj után újra csak a 9. helyért játszhatnak női pólósaink a vb-n.
Magyarország–Argentína

-kg-
2015.07.31. 09:35 Módosítva: 2015-07-31 11:39:25
A férfiak között a magyar csapat ment először 20 gól fölé az idei vb-n. Kiütéssel zárták Benedekék a csoportkört, folytatás kedden, már a negyeddöntőben.

2015. július 30., 10:48

Magyarország–Franciaország Magyarország–Franciaország

Két vereség után óriási kiütéssel jutott tovább a női válogatott a kazanyi vb-n. A franciák ellen nagyon jól ment a játék, folytatás szombaton Amerika ellen a negyeddöntőben.
Magyarország–Dél-Afrika

-kg-
2015.07.29. 10:49 Módosítva: 2015-07-29 12:34:46
Nagyon sima lett a vb második csoportmeccse, bár a négy dél-afrikai gól talán kicsit meglepetés. A magyarok annyit adtak ki magukból, ami minimálisan kellett a sima győzelemhez, de a vb lényegi része még egy darabig nem kezdődik el nekik.