753 találat az Indexről, és 3 a környékéről.

Bajnok a Manchester City Bajnok a Manchester City

Guardiola csapata 0-1-nél se görcsölt be, fordított Brightonban. A Liverpool hiába verte a Wolverhamptont.
4-3-as dráma után verte ki a Spurs a City-t

2019.04.17. 23:44 Módosítva: 2019-04-20 12:15:42
184
10 perc után 2-2 volt minden idők talán legőrültebb BL-meccse, a 93.-ban a videó vette el a ManCity továbbjutást érő gólját. Porto-Pool 1-4, Barca-Liverpool és Tottenham Hotspur-Ajax elődöntő jön.

április 17., 20:43
  • Percről percre

ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben

Négy gól az első 10 percben, a City berúgta a negyediket, ami a továbbjutásához kellett, de a Spurs szépített. A 93.-ban les miatt vettek el gólt a Citytől, azzal ők jutottak volna tovább. Porto-Liverpool 1-4, a Spurs és a Pool elődöntős.

április 9., 20:43

Tottenham-Manchester City Tottenham-Manchester City

Egy nem túl emlékezetes meccsen a Tottenham legyőzte a 11-est hibázó Manchester Cityt, amely január 19-e óta először veszített tétmeccset. A Spurs másodszor is nyert új stadionjában.

március 12., 20:53

Ronaldóék a csodában reménykednek Ronaldóék a csodában reménykednek

11-esből rúgta a harmadikat a portugál az Atleticónak, már továbbjutásra állnak. A ManCity 7-0-ra veri a Schalkét a BL-nyolcaddöntőben.
1999 újratöltve: Mourinho legédesebb győzelme

2018.11.07. 23:55 Módosítva: 2019-02-11 11:38:14
4
A MU úgy fordított a Juve ellen, mint anno a BL-döntőn. Kassai viccbüntetővel segítette a rá nem szoruló Cityt, Szalaiék 10 emberrel lőttek kettőt, egyenlítettek. Öttel kezd egyenesbe jönni a Real.

2018. november 7., 20:54

Ronaldo parádézott, de így is kikapott a Juve Ronaldo parádézott, de így is kikapott a Juve

A portugál klasszis csodagólt lőtt, de így is José Mourinho örülhetett a végén. Gálázott a Manchester City és a Real Madrid, 10 emberrel mentett pontot Szalai Ádám csapata.