347 találat az Indexről, és 1 a környékéről.

BL: Szoboszlai gólt lőtt, 6-2-re nyertek, Napoli-Liverpool 2-0

2019.09.17. 20:54 Módosítva: 2019-09-19 10:53:25
3
Nápolyban verték a címvédőt, a Barca kapusa 11-est fogott, 0-0 a vége a Dortmund ellen. A Chelsea büntetőt rontva kapott ki a Valenciától, a Leipzig 2-1-re, az Ajax 3-0-ra nyert. Történelmi visszavont piros lap is volt a BL-szezon első játéknapján.
Angol öröm, olasz dráma a Bajnokok Ligájában

Ráti József
2018.12.11. 20:42 Módosítva: 2018-12-12 07:07:30
3
Kiesett a Napoli és az Inter, továbbjutott a Tottenham és a Liverpool. A Dortmund és a PSG pedig megnyerte a csoportját a Bajnokok Ligájában.

2018. november 6., 20:50
  • Percről percre

Őrült végjáték az Inter-Barcán Őrült végjáték az Inter-Barcán

A brazil szupercsere 1 perc 54 másodperc alatt gólt lőtt az olaszoknak, Icardi azonnal egyenlített. A Napoli-PSG megint döntetlen lett, a Spurs megmenekült, az Atlético visszavágott a Dortmundnak.

2018. október 24., 20:49

Messi nélkül a nap rangadója Messi nélkül a nap rangadója

Messi nélkül is simán nyert a Barcelona, a 93. percben mentett pontot a PSG, óriási verést kapott az Atlético Madrid a Bajnokok Ligája csoportköre harmadik fordulójának szerdai játéknapján.
A 2018-19-es Bajnokok Ligája-szezon első játéknapja élőben

2018.09.18. 18:46 Módosítva: 2018-09-18 23:11:17
22
A Liverpool a 92. percben, a hétvégén szemen nyomott Firmino góljával szerezte vissza a vezetést a PSG ellen, és nyertek is. Az Atlético két érvénytelenített góllal is fordított a Monaco ellen. Messiék hengereltek, az Inter a hajrában fordított. Vége a BL első játéknapjának.