Keresés

235 találat az Indexről, és a környékéről.

2017. július 31., 06:06

Tíz évvel később Tíz évvel később

Tíz évet vártunk, hogy megtudjuk, miért előzte meg Kalliót, voltak-e titkos háttéralkuk, és hogyan lehet új életet kezdeni a versenyzés után.

2012. június 6., 10:15

Talmácsi visszatér Talmácsi visszatér

A nevezési lista elárulta – feltehetőleg a misanói rajtrácson láthatjuk viszont versenyzőnket.

2012. április 21., 20:26

Nem csúszott Talmácsinak Nem csúszott Talmácsinak

Egykori motorversenyzőnk, a 2007-es év 125-ös világbajnoka tesztelte a Hungaroring új felfestéseit: „Gyakorlásra és versenyzésre is alkalmas a pálya.”

2011. december 1., 10:27

Talmácsi a Tescóban

Talmácsi Gábor világbajnok motorversenyző a kasszába állt azon a sajtóeseményen, amelyen a Tesco és az Ökumenikus Segélyszervezet nagyszabású adománygyűjtő akciót indít november 28-tól december 31-ig az áruházlánc magyarországi üzleteiben.

2011. június 8., 10:49

Talmácsi visszatér? Talmácsi visszatér?

Simon lába teli van csavarral, egyelőre nem versenyezhet. Csapata talán Talmácsi Gábort kérné fel a lábadozó motoros helyettesítésére.

2010. október 10., 13:05

Talmácsi újra pont nélkül Talmácsi újra pont nélkül

Nem sikerült jól a magyar versenye, a középmezőnyből küzdötte magát előrébb, de elesett. Két világbajnokot is felavattak ma.

2010. szeptember 20., 22:52

Orra esett Talmácsi Orra esett Talmácsi

Idei első dobogóját egykerekezéssel, integetéssel, ökölrázással ünnepelte – a farolás sajnos nem jött össze.

2010. szeptember 19., 14:10

Talmácsi a dobogón Talmácsi a dobogón

Remek ritmusban motorozott a magyar, többet előzött, a végére sem lassult le, küzdött a második helyért, végül harmadik lett.

2010. szeptember 5., 18:11

Tragikus MotoGP hétvége Tragikus MotoGP hétvége

A királykategóriában Pedrosa, a Moto2-ben Elias győz, de Tomizava Sojára figyel a világ: a japán versenyző szerencsétlenül bukott, még a pályán életét vesztette.

2010. augusztus 16., 10:21

Rossi sehol nem volt Rossi sehol nem volt

Lorenzo komfortos előnyt motorozott össze, Rossi nem volt formában. Talmácsi küzdött, hatodik.

2010. július 19., 12:00

Talmácsi újra lendületben Talmácsi újra lendületben

Sokáig dobogós helyen ment a magyar, a végére elkoptak a gumijai. A GP-ben Pedrosa nyert, Rossi hajszálnyival lesz csak negyedik.