Keresés

55 találat az Indexről, és a környékéről.

2019. november 27., 17:01

Ahogy lefeküdt a testem az agyamnak, már jöttek az eredmények Ahogy lefeküdt a testem az agyamnak, már jöttek az eredmények

Bódis Tamás pár év alatt a világ egyik legjobb ultrafutója lett. Spartathlont nyert, a 24 órás vb-n második lett. Katonaként Afganisztánban is futott, kamionsofőrként parkolókban körözött, de még a munkáját is versenynek fogta föl. 150 kilométerig csak utazás a futás.
Maráz Zsuzsanna nyerte a Spartathlont

lovas
efjé
2018.09.28. 05:55 Módosítva: 2018-09-29 17:53:33
Az esztergomi futónő 27 óra alatt teljesítette az Athéntől Spártáig tartó ultramaratont, ahol 25 magyar volt a rajtnál.
Örülni se volt ereje

2013.10.06. 21:55 Módosítva: 2015-05-11 01:25:22
Lubics Szilvia másodszor nyerte meg a 246 kilométeres Spartathlon ultarmaratonit. Rossz pulzusmérővel, érzésre futott. Olyan jól ment, hogy egy pillanatra ő is megijedt.

2011. március 15., 14:25

Olyan meredek, hogy már futni sem tudsz Olyan meredek, hogy már futni sem tudsz

Éjjel fagyos eső, nappal hőség, homok és sziklák, a táv 123 kilométer. Két magyar megcsinálta a Trans Grancanariát, a 2. és a 6. helyet hozták el.