32 találat az Indexről, és 2 a környékéről.

2016. augusztus 17., 21:21
  • Percről percre

Magyarország - Egyesült Államok Magyarország - Egyesült Államok

A csoportmeccsen simán kikaptunk az Egyesült Államoktól, az utóbbi években sem nagyon tudjuk verni őket, a lányok és a kapitány mégis ismeri a siker receptjét. Az olimpiai vízilabda döntő a tét.

2016. augusztus 13., 14:04

Magyarország-Egyesült Államok Magyarország-Egyesült Államok

Sokkal kellett volna verni a címvédő Egyesült Államokat, de még szorossá sem tudtuk tenni a harmadik csoportmeccset.

2016. augusztus 12., 13:49

Magyarország - Japán Magyarország - Japán

Lélektanilag és a továbbjutás szempontjából is sorsdöntő meccs jön a férfi vízilabdatornán. Szerencsével, vagy anélkül, de muszáj verni Japánt.
Magyarország - Spanyolország

Index
2016.08.11. 18:00 Módosítva: 2016-08-11 20:45:30
A spanyolok kiütéses vereséggel kezdték a tornát, de már júliusban sem bírtunk velük. A női pólótorna második meccse következik.

2016. augusztus 10., 15:20

Magyarország - Görögország Magyarország - Görögország

Idén kétszer is legyőztük a görögöket, az olimpiai torna harmadik fordulójában illő lenne, ha megszerezné a férfi pólóválogatott az első győzelmét.
Magyarország-Szerbia

Index
2016.08.06. 13:49 Módosítva: 2016-09-26 10:49:07
Négy éve és a szerbekkel kezdtük az olimpia vízilabda tornáját, London 10-14 és a végén negyeddöntős búcsú lett a vége. Benedek csapata most aranyért ment Rióba.
Kinek szurkolsz? Az isteneknek!

2014.07.28. 10:43 Módosítva: 2014-07-31 08:07:35
A szurkolók, még 7-2-nél is bíztak a fordításban a vízilabda-Európa-bajnoki döntőben, de az utolsó negyedben már egyre halkabban szólt a Ria, Ria, Hungária! A csapatra senki sem haragszik, de tegnap éjjel Belgrádban volt a buli.