Pepe Reina fejesén röhög egész Anglia

2012.03.11. 09:13

Potyagólt kapni mindenképpen kellemetlen, de ha ez a bizonyos gól dönt el egy bajnokit, akkor pláne. A Liverpool kapusa igazából nem tehetett a Sunderland elleni Bendtner-gólról, de ettől még rajta fogunk nevetni egy jó darabig. Ráadásul ez már a második elképesztő gólja, amit a Sunderlandtől kap.

A Sunderland-Liverpool angol bajnoki második félidejének 11. percében Fraizer Campbell lőtt kapura, a labda a jobb alsó kapufáról a vetődő Reina fejére, majd újra a kapufára pattant. Mire felfogta, mi történik, Bendtner már belőtte a kipattanót. Mint később kiderült, ez volt a Sunderland győztes gólja, a végére is maradt az 1-0.

Reinát nem irigyeljük, úgy vált bohóccá, hogy nem is tehetett róla. Ami viccesebbé teszi az esetet, hogy három éve, amikor a pályára bedobott lufi okozta a vesztét, ugyancsak a Sunderland volt az ellenfél. Akkor is 1-0 lett a vége.

A spanyol kapusnak egy potyája volt már idén, januárban a ManCity elleni meccsen Agüero lövését védte be.