A Nemzeti Választási Iroda legfrissebb adatai szerint 18:30-ig a szavazásra jogosultak 41.74%-a járult az urnákoz.

1192 találat az Indexről, és 10 a környékéről.

Klopp és saját edzője verte ki a Barcát, a rutin az Ajaxot

2019.05.09. 14:24 Módosítva: 2019-05-14 13:00:28
27
Sosem volt drámaibb és fordulatosabb a Bajnokok Ligája: a Liverpool- és a Tottenham-sokk okait taglaltuk, fél szemmel a döntőt nézve. Gólcast-podcast.

május 12., 16:25

Bajnok a Manchester City Bajnok a Manchester City

Guardiola csapata 0-1-nél se görcsölt be, fordított Brightonban. A Liverpool hiába verte a Wolverhamptont.

május 7., 20:52
  • Percről percre

Liverpool-Barcelona Liverpool-Barcelona

A Liverpool hihetetlen dolgot vitt végbe a BL-elődöntő visszavágóján. Háromgólos hátrányból indulva megfordította a párharcot. 4-0-val küldte padlóra a Barcát. A továbbjutást érő gólt egy pimasz szöglet végén szerezte Klopp csapata.
A Barcelona 3-0-val a BL-döntő küszöbén

2019.05.01. 23:21 Módosítva: 2019-05-10 10:55:27
288
Nehezen indult, de végül simán verték a Liverpoolt otthon. Az angolok sokáig irányítottak, de az egyenlítés nem jött össze Suárez gólja után, aztán jött Messi, és két villanással mindent eldöntött. És megszerezte 600. gólját is.

május 1., 20:46

A Barcelona simán verte a Liverpoolt a BL-elődöntőben A Barcelona simán verte a Liverpoolt a BL-elődöntőben

A Liverpool rettentő nehéz helyzetbe került a visszavágóra, pedig egy órán át irányítani tudott Barcelonában. Suárez okos gólt szerzett, aztán Messi villant kétszer, megszerezve 600. gólját a Barcelonában. Eldőlhetett a BL-elődöntő.

április 17., 23:44

4-3-as dráma után verte ki a Spurs a City-t 4-3-as dráma után verte ki a Spurs a City-t

10 perc után 2-2 volt minden idők talán legőrültebb BL-meccse, a 93.-ban a videó vette el a ManCity továbbjutást érő gólját. Porto-Pool 1-4, Barca-Liverpool és Tottenham Hotspur-Ajax elődöntő jön.

április 17., 20:43

ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben ManCity-Spurs, Porto-Liverpool a BL-ben

Négy gól az első 10 percben, a City berúgta a negyediket, ami a továbbjutásához kellett, de a Spurs szépített. A 93.-ban les miatt vettek el gólt a Citytől, azzal ők jutottak volna tovább. Porto-Liverpool 1-4, a Spurs és a Pool elődöntős.

április 9., 20:47

Liverpool-Porto BL-negyeddöntő Liverpool-Porto BL-negyeddöntő

Az ötödik percben Keita villant, majd Firmino is betalált. A Liverpool támadósora szinte bármikor a védelem mögé tudott kerülni. Jürgen Klopp csapata különösebb erőlködés nélkül nyert.
A PL újra a BL ura

2019.03.14. 15:04 Módosítva: 2019-05-09 14:24:40
16
Az angol Premier League-klubok leváltották a spanyolokat a Bajnokok Ligájában. A legdrágább védő megéri az árát, kiverte a Bayernt, Klopp vezetésével újra döntő a cél. De mi lesz a negyeddöntőben? Gólcast, az Index futballpodcastja.