Kassai szabályos gólt vett el Neymartól

2012.08.16. 10:17

Az ukránoknak meg nem adott Eb-gól még itt kísért a levegőben, mikor jön egy újabb téves ítélet a magyar játékvezetőtől. Ha ezt tétmeccsen nézik be a braziloknak, bele sem merünk gondolni, mi történt volna.

Az olimpián ezüstéremmel csalódást okozó brazil válogatott a svédekkel játszott barátságos meccset Stockholmban. A 19. percben Damiao távolról próbálkozott, lövése a kapufáról pattant oda az érkező Neymar elé, aki be is rúgta, ahogy kell. A felvételből nem látszik pontosan, hogy a partjelző intette be vagy Kassai fújta be egyből a lest, de a lényeg, az ítélet téves volt. Amikor Neymar megindult Damiao lövésénél, még csak egy vonal sem volt, jól láthatóan a védő mögül érkezett.

Az ítéletből valószínűleg nem lesz nagyobb balhé, mert a brazilok végül simán, 3-0-ra nyertek. Damiao még az első félidőben betalált, Pato duplázott. 0-3.