Félmagasan, erősen sarkalt védhetetlent

2012.09.26. 21:04

Alessandrini felugrott, és a kapunak háttal sarkazott gólt.

A francia Ligakupában tizenhat közé kerülésért játszott a Rennes és a Nancy szerda este. A vendég Nancy a 14. percben került előnybe Bakar góljával, de a hazaiak két percen belül egyenlíteni tudtak.

Labdaszerzés után a szélen érkező Muratorihoz került a labda, ő egyből beadta, az ötös elé jó ütemben jött Alessandrini, aki a kapunak félig háttal, a levegőben sarkazva talált be.

Alessandrini gólja után a hazaiaktól még kettőt rúgott Erdinc, a 84.-ben már csak szépíteni tudtak a vendégek Moukandjo góljával. A végeredmény 3-2 lett a Rennes-nek.

Alessandrini találata leginkább a brazil Mancini klasszikusára emlékeztet, bár a francia a Roma-szélsőnél is magasabbra ugorva talált be. Mancin egy Roma-Lazión sarkazott így, szűk tíz éve (a videón 9.58-tól).